تردد نوروزی بیشتر از 41 میلیون خودرو در تهران

تردد نوروزی بیشتر از 41 میلیون خودرو در تهران

به گزارش دانلود عکس، دبیر شورای ترافیک استان تهران ضمن اشاره به ۴۱ میلیون و ۳۳۱ هزار و ۴۵ تردد خودرویی از آغاز طرح نوروزی اظهار داشت: ۲ میلیون و ۹۳۶ هزار و ۷۹۹ تردد فقط در هشتم فروردین ماه در تهران ثبت شده است.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، ابوالفضل دربانی ضمن اشاره به آخرین آمار ترددهای نوروزی تا ۸فروردین ماه، اظهار داشت: آخرین آمار تردد استان تهران در روز ۸ فروردین ۲میلیون و ۹۳۶ هزار و ۷۹۹ تردد ثبت شده است که آمار مجموع ترددها از آغاز طرح تا پایان هشتم فروردین ماه را به رقم ۴۱ میلیون و ۳۳۱ هزار و ۴۵ تردد خودرویی رساند که نسبت به مشابه سال قبل ۲۱درصد رشد را تجربه کردیم.
ایشان در ادامه ضمن اشاره به ترددهای ورودی به استان تهران بیان نمود: تعداد تردد ورودی به استان در نهم فروردین به ۴میلیون و ۱۷۶ هزار و ۸۰۰ خودرو رسید که این تعداد تردد برپایه خروج از استان به رقم ۵میلیون و ۶هزار و ۷۰۷ خودرو رسید.
دربانی ضمن اشاره به بیشترین آمار تردد در بعضی جاده های منتهی به تهران و بالعکس خاطرنشان کرد: بیشترین تردد در ارتباط با آزاد راه تهران-کرج با حجم ترافیکی یک میلیون و ۵۳۲ هزار و ۲۹ خودرو است که با عنایت به آمار ترددها به همین میزان، حجم تخلفات سرعت به ۳میلیون و ۸۴۹ هزار و ۴۲۳ عدد رسید که نسبت به مشابه سال قبل رشد ۴۹درصدی به ثبت رسید.
وی تصریح کرد: آمار تلفات و مجروحان ناشی از تصادفات رانندگی طبق اعلام راهور و پلیس راه استان در حوزه برون شهری از آغاز طرح تا انتهای روز هشتم فروردین به ۱۰ نفر رسید که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۸درصد کاهش به ثبت رسید و در ادامه مجموع تلفات ناشی از تصادفات درون شهری از آغاز طرح تا انتهای روز ۸فروردین ۲۳ نفر که نسبت به مدت مشابه ۴۱درصد کاسته شده است.
به گزارش روابط عمومی استانداری تهران، دربانی همینطور افزود: تعداد مجروحان تصادفات رانندگی برون شهری از آغاز طرح تا انتهای روز هشتم فروردین به ۱۳۸ نفر رسید که نسبت به مدت مشابه سال گذشته۲۱درصد کاهش را تجربه کرده؛ تعداد مجروحان تصادفات رانندگی درون شهری از آغاز طرح تا انتهای روز هشتم فروردین ماه به ۸۲۵نفر که نسبت به مدت مشابه پارسال به ۹درصد کاهش رسید.
منبع:

1403/01/10
14:46:34
5.0 / 5
109
تگهای خبر: مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
دانلود عکس