رئیس دانشگاه پیام نور:

بیشتر از 60 درصد فعالیت دانشگاه پیام نور در حوزه علوم انسانی است

بیشتر از 60 درصد فعالیت دانشگاه پیام نور در حوزه علوم انسانی است

رئیس دانشگاه پیام نور با اشاره به اینكه سازمان ˮسمتˮ برندی در حوزه علوم انسانی است و همه دانشگاه های داخل و خارج از كشور از منابع این سازمان استفاده می نمایند، اظهار داشت: بیشتر از 60 درصد فعالیتهای دانشگاه پیام نور هم در حوزه علوم انسانی است و با عنایت به ظرفیت های ویژه دانشگاه پیام نور در زمینه زیرساخت ها و تولید محتوای الكترونیكی، این دانشگاه می تواند در كنار سازمان سمت خیلی از نیازهای مخاطبان بخصوص جوانان دانشجو را فراهم آورد.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا؛ دکتر محمدرضا زمانی امروزدر مراسم امضای تفاهم نامه همکاری با سازمان سمت اظهار داشت: با عنایت به شرایط ویژه سال جاری و شیوع بیماری کرونا، دانشگاه آمادگی خویش را برای تولید محتوای الکترونیکی مورد نیاز سازمان سمت اعلام می کند.
وی با عنوان اینکه ظرفیت های ویژه دانشگاه پیام نور در زمینه تولید محتوای فیزیکی و الکترونیکی می تواند در کنار تجربه عظیم سازمان سمت قرار گیرد، تصریح کرد: جوانان بهترین سرمایه های ملی کشور هستند و ما باید بتوانیم سهم ویژه ای را در تأمین دانش مورد نیاز آنان داشته باشیم.
دکتر زمانی امضای تفاهم نامه را نقطه عطفی برای آغاز همکاریهای مشترک و موثر بین دانشگاه پیام نور و سازمان سمت دانست و تصریح کرد: امید که این دو مجموعه در کنار هم بتوانند علاوه بر چاپ و توزیع کتب، با گسترش فعالیتهای علمی و پژوهشی در داخل و خارج از کشور، نقشی مهم در انتقال دانش و همینطور رفع چالش های اقتصادی موجود داشته باشند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، در این مراسم، دکتر محمد ذبیحی رئیس سازمان سمت گغت: دانشگاه پیام نور امروز دانش را به اقصی نقاط کشور بدون محدودیت زمان و مکان منتقل می کند و دانشجویان این دانشگاه در هر شرایطی می توانند به سادگی تحصیل کرده و پیام رسان واقعی کشورباشند.
وی مهم ترین خصوصیت مدیریت دانشگاه پیام نور را نگاه جامع و فراگیر دانست و اظهار داشت: دانشگاه پیام نور نگاه بخشی ندارد و با نگاه مثبت راهگشای زیرمجموعه های آموزش عالی خواهد بود.
رئیس سازمان سمت با عنوان اینکه دولت باید از خدمات دانشگاه پیام نور در دوران کرونا بیشترین بهره را ببرد، ابراز امیدواری کرد: امضای تفاهم نامه همکاری مشترک بین دانشگاه پیام نور و سازمان سمت نقطه عطفی برای هم افزایی بیشتر و بهره مندی از ظرفیت های ویژه دانشگاه پیام نور در حوزه چاپ و انتشارات، محتوای الکترونیکی، فعالیتهای پژوهشی و تدوین کتاب باشد.1399/05/27
10:26:12
5.0 / 5
1722
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
دانلود عکس