مدیرعامل شركت شهربان و حریم بان تهران خبر داد

کنترل و نظارت پایلوت حریم شهر تهران با پهپاد

کنترل و نظارت پایلوت حریم شهر تهران با پهپاد

دانلود عکس: مدیرعامل شرکت شهربان و حریم بان شهرداری تهران از برداشت اطلاعات، کنترل و نظارت بر حریم شهر تهران با بهره بردن از پهپاد بصورت پایلوت آگاهی داد.


مسعود رنجبریان در گفت و گو با ایسنا، در تشریح روند بهره گیری از پهپاد برای کنترل و نظارت بر حریم شهر تهران اظهار داشت: شهر تهران با داشتن ۱۳۰۰ کیلومتر حریم نیازمند صیانت از این وسعت بالا است و بی شک یکی از وظایف مهم شرکت شهربان و حریم بان شهرداری تهران صیانت حریم و جلوگیری از ساخت و سازهای بدون مجوز در حریم شهر تهران است.
وی ادامه داد: در امتداد صیانت از حریم تهران در این شرکت هم اکنون حدود ۳۵۰ نفر مشغول کنترل، نظارت و پایش هستند که در قالب ۱۳۰ اکیپ در ۱۱ منطقه فعال می باشند. تعداد تخلفات در حریم شهر تهران زیاد است که در سال قبل حدود ۱۹۹ هزار متر مربع از تخلفات انجام شده در حریم شهر تهران تخریب شدند که این رقم کل تخلفات نیست؛ برای اینکه برخی تخلفات از دست ما خارج شدند.

رصد حریم شهر تهران با پهپاد و هواپیما
مدیرعامل شرکت شهربان و حریم بان شهرداری تهران تاکید کرد: یکی از موضوعات مهم در حریم شهر تهران رسیدگی فوری در صورت بروز تخلف است که برای رسیدن به این مساله برنامه ریزی شده تا با هوشمندسازی و استفاده از پهپاد و هواپیما تخلفات در حریم شهر تهران را رصد نماییم.
رنجبریان اضافه کرد: موافقت های اصولی گرفتن شده و ارتباط خوبی با دانشگاه امام حسین (ع) برقرار کردیم که مجوزهای لازم را دارند. در همین راستا هماهنگی های لازم انجام شده و بصورت پایلوت درحال انجام برداشت اطلاعات در حریم شهر تهران با بهره بردن از پهپاد هستیم.1403/01/25
10:47:12
5.0 / 5
226
تگهای خبر: دانشگاه , شركت , شهرداری , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
دانلود عکس