مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران تهران خبر داد

توزیع یک و نیم میلیون تن آسفالت در معابر و بزرگراه های تهران امسال

توزیع یک و نیم میلیون تن آسفالت در معابر و بزرگراه های تهران امسال

به گزارش دانلود عکس، مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران از توزیع یک و نیم میلیون تن آسفالت در سطح معابر پایتخت امسال اطلاع داد و اظهار داشت: یک سوم آسفالت ساخته شده را صرف بهسازی مسیرهای بزرگراهی می نماییم.


مهدی صداقتی در گفتگو با ایسنا، در مورد وضعیت آسفالت ریزی در معابر در سال جدید با تاکید بر این که در سال جدید، مشابه سال قبل هدف گذاری ما توزیع یک و نیم میلیون تن آسفالت است، اظهار داشت: عملا در مبحث آسفالت بنا داریم که رکورد یک و نیم میلیون را حفظ نماییم.
وی با اشاره به اینکه ظرفیت سازمان مهندسی شهرداری تهران در تولید آسفالت بیشتر از این یک و نیم میلیون تن است، اما به سبب حفظ تولید، برنامه سال جدید هم توزیع یک و نیم میلیون تن آسفالت است، افزود: هر ماه گزارش تولید و توزیع آسفالت ریزی در تهران به مردم داده می شود تا در جریان روند تولید آسفالت در تهران باشند.
صداقتی با اشاره به اینکه بر مبنای برنامه ریزی های صورت گرفته یک سوم آسفالت ساخته شده را صرف بهسازی مسیرهای بزرگراهی می نماییم، اضافه کرد: بر این اساس دو سوم حجم تولید آسفالت هم در معابر داخل شهر می شود و این الگویی بود که سال قبل هم رعایت شد و امسال هم در نظر داریم با نگاه ویژه تری به معابر بزرگراهی، تولید آسفالت داشته باشیم.
مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران تاکید کرد: ۱۲ تیم بزرگراهی در سطح شهر تهران در سازمان مهندسی به همراه ۴ تیم بزرگراهی در مناطق برای آسفالت مشغول می شوند و بررسی و مطالعه وضعیت و ترمیم آسفالت بزرگراه ها انجام شده و با پلیس هماهنگی لازم انجام شده تا این ۱۶ تیم کار خویش را امسال با قدرت ادامه دهند تا به اهداف برسیم.
منبع:

1403/01/31
13:45:37
5.0 / 5
209
تگهای خبر: شهرداری , مد , مطالعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
دانلود عکس