با حضور بیش از ۴۰ مشاوره و منتور صورت می گیرد؛

رفع مسائل کسب وکار و توسعه ایده استارتاپی در اینوتکس 2024

رفع مسائل کسب وکار و توسعه ایده استارتاپی در اینوتکس 2024

به گزارش دانلود عکس، نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴ سال جاری شاهد استقرار پاویون منتورها و مشاوران با حضور بیشتر از ۴۰ مشاوره و منتور متخصص از سراسر کشور جهت کمک به رفع مسائل کسب و کار و توسعه ایده استارتاپی است.به گزارش دانلود عکس به نقل از مهر، پاویون منتورها و مشاوران بخشی از نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴ است که افراد شرکت کننده در این نمایشگاه می توانند با منتورها و مشاوران مطرح و شناحته شده زیست بوم نوآوری کشور در حوزه های مختلف کسب و کار یا ایده خود گفتگو کنند. این پاویون از سال ۹۸ با تغییراتی که در نمایشگاه اینوتکس به وجود آمد به تقویم اجرایی این رویداد افزوده شد.

سال جاری و در سیزدهمین دوره از نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری «اینوتکس ۲۰۲۴» برای برگزاری این پاویون با تعداد زیادی از مشاوران برای همکاری رایزنی شد و در نهایت بیشتر از ۴۰ منتور در ۱۸ حوزه تخصصی برای حضور در این پاویون انتخاب شدند.
امسال هم همانند دوره گذشته، منتورها در بخشهای اصلی تقسیم بندی شده اند و بر مبنای مهارت ها و حوزه های تخصصی منتورها، جلسات مشاوره برنامه ریزی و اجرا خواهد شد.
برای مثال در حوزه بازاریابی، مخاطبان حوزه های مختلف عرضه شده در حوزه بازاریابی را رصد کرده و متناسب با نیازشان مشاور مورد نظر خویش را انتخاب می نمایند و درخواست رزرو وقت مشاوره خویش را ارسال می کنند تا در ایام نمایشگاه برپایه اطلاع رسانی که صورت می گیرد، با منتور منتخب خود گفتگو نمایند.

در این دوره از برگزاری پاویون منتورها و مشاوران در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴ در ۱۸ حوزه تخصصی مدل و توسعه کسب و کار، فنی و برنامه نویسی، اینترنت اشیاء، سلامت، منابع انسانی، ارزش گذاری و سرمایه گذاری، فین تک و اینشورتک، فناوری های همگرا، روابط عمومی، بازاریابی، فناوری بلاکچین، تیم سازی، رهبری، استراتژی، مدیریت محصول، رابط کاربری، تجربه کاربری، هوش مصنوعی، حقوقی، مجوزها، صادرات، طراحی صنعتی و برندینگ به مخاطبان مشاوره عرضه خواهد شد.
لازم به ذکر است مدل و توسعه کسب و کار، حقوقی و مجوزها، تیم سازی، رهبری، استراتژی و بازاریابی از حوزه های پرطرفدار نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ بود و حوزه های مدل و توسعه کسب و کار، برندینگ، صادرات از حوزه های پرتقاضای شرکت کنندگان برای سال قبل ارائه شد.
گفتنی است سال جاری هم مانند ادوار قبل در کنار جلسات حضوری، جلسات آنلاین هم برگزار می شود، تا درصورتی که امکان حضور در نمایشگاه برای بعضی از متقاضیان و منتورها وجود نداشت، بتوانند از این خدمات استفاده نمایند. ازاین رو با برگزاری جلسات آنلاین به تعداد بیشتری از مخاطبان و منتورها خدمات رسانی خواهد شد.
در پاویون منتورشیپ نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴، هر متقاضی از وقت مشاوره ۲۰ دقیقه ای برخوردار می باشد.
علاقه مندان جهت شرکت در جلسات مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس mentorship.inotex.com رجوع کنند.

اینوتکس ۲۰۲۴ از ۱۸ تا ۲۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ در پارک فناوری پردیس برگزار می گردد. این نمایشگاه میزبان بیشتر از ۴۰۰ شرکت نوآور و فناور در چارچوب غرفه دار، ۱۵۰ سرمایه گذار استارتاپی، ۴۰۰ جلسه بین کسب و کارها و ۲۰ رویداد و بخش جانبی خواهد بود.


منبع:

1403/02/02
08:23:28
5.0 / 5
225
تگهای خبر: اینترنت , خدمات , سلامت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
دانلود عکس