حذف زوج و فرد در طرح جدید ترافیک پایتخت

حذف زوج و فرد در طرح جدید ترافیک پایتخت

به گزارش دانلود عکس، معاون حمل و نقل شهرداری تهران اعلام نمود: مبحث به روز رسانی طرح ترافیک در نیمه اول سال ۱۴۰۳ نهایی می شود.


محسن هرمزی در گفتگو با ایسنا، در مورد سر انجام مطالعات تغییر در اجرای طرح ترافیک در شهر تهران با تاکید بر این که ما در معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران میراث دار کم و کاستیهایی هستیم، اظهار داشت: حوزه طرح ترافیک در سالهای اخیر با عنایت به مقتضیات زمانی بروزرسانی نشده است.

به روز رسانی طرح ترافیک در نیمه اول سال ۱۴۰۳ نهایی می شود
وی با اشاره به اینکه در بروزرسانی طرح ترافیک قواعد را در سال جدید در دستور کار قرار دادیم؛ بگونه ای که مبحث به روز رسانی طرح ترافیک در نیمه اول سال ۱۴۰۳ نهایی می شود، اضافه کرد: پس از نهایی شدن تغییرات، طرح اصلاحی باید در نهادهای بالادستی مورد بررسی و تصویب قرار گیرد و پس از آن نسبت به ابلاغ و اجرایی کردن طرح جدید اقدام می نماییم.

در طرح ترافیک جدید چیزی به نام طرح «زوج و فرد» نخواهیم داشت
هرمزی با تاکید بر این که جزئیات تغییرات پس از نهایی شدن به اطلاع شهروندان می رسد، اظهار نمود: اما باید بگویم که بر مبنای مطالعات جدید یک طرح ترافیک خواهیم داشت و چیزی به نام طرح «زوج و فرد» نخواهیم داشت و همینطور قواعدی مبتنی بر حوزه برقی سازی را وضع می کنیم؛ یعنی خودرو ها و موتورسیکلت های برقی قابلیت تردد بدون محدودیت خواهند داشت. در محدوده بازار و منطقه ۱۲ هم محدودیت هایی برای تردد موتورسیکلت های بنزینی ایجاد خواهد شد.

طرح جدید ترافیکی کمکی به شب مردگی خیابان های پایتخت
معاون حمل و نقل شهرداری تهران خاطرنشان کرد: طرح جدید ترافیکی را به نحوی مدیریت خواهیم کرد که از شب مردگی خیابان ها کم کنیم؛ چونکه طرح ترافیک سال ها سبب شده که به شب مردگی خیابان ها کمک نماید.
1403/02/05
11:58:22
5.0 / 5
444
تگهای خبر: شهرداری , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
دانلود عکس