مدیرعامل سازمان خدمات شهرداری تهران خبر داد

ارائه خدمات مشاوره و مددکاری رایگان به رانندگان تاکسی و خانواده هایشان

ارائه خدمات مشاوره و مددکاری رایگان به رانندگان تاکسی و خانواده هایشان

دانلود عکس: دانلود عکس: مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران از انعقاد تفاهم نامه خدمات اجتماعی ویژه رانندگان تاکسی بین این سازمان و سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران آگاهی داد.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، احمد احمدی صدر با اعلان اینکه ۲۹ پایگاه خدمات اجتماعی در سطح شهر تهران با هدف کاهش لطمه های اجتماعی فعالیت دارند، اظهار داشت: یکی از این پایگاه ها در سازمان تاکسیرانی با هدف ارائه خدمات ویژه اجتماعی به رانندگان تاکسی و خانواده های آنهاست.
وی با بیان این که در شهر تهران نزدیک به ۷۰ هزار راننده تاکسی وجود دارد که این افراد معیشت شان را از این فعالیت تامین می کنند، تصریح کرد: با توجه به این که رانندگان تاکسی مدام در ترافیک، آلودگی هوا و تعامل با افراد مختلف در جامعه هستند امکان ارائه خدمات مشاوره و مددکاری به شکل رایگان برای آنها و خانواده هایشان در پایگاه خدمات اجتماعی مستقر در سازمان تاکسیرانی فراهم گشته است.
احمدی صدر افزود: هم اکنون سازمان تاکسیرانی با پایگاه خدمات اجتماعی مستقر در این سازمان همکاری مناسبی را در راستای کاهش لطمه های اجتماعی دارد.
مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران اظهار داشت: با همکاری مناسب سازمان تاکسیرانی جلسه تخصصی مدیران این دو سازمان برگزار شده است تا در قالب تفاهم نامه این خدمات به رانندگان تاکسی و خانواده هایشان افزایش یابد.
طبق گزارش سایت شهر، بیش از این وام ویژه به رانندگان تاکسی لطمه دیده اجتماعی به مبلغ ۳۰۰ میلیون ریال توسط سازمان تاکسیرانی با همکاری پایگاه خدمات اجتماعی پرداخت شده است.
منبع:

1403/02/12
15:05:53
5.0 / 5
349
تگهای خبر: خدمات , شهرداری , مد , مشاوره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
دانلود عکس