خزانه دار شورای شهر تهران :

مشکل در فاوا سبب شده مردم نتوانند عوارض سال ۱۴۰۲ را بپردازند

مشکل در فاوا سبب شده مردم نتوانند عوارض سال ۱۴۰۲ را بپردازند

به گزارش دانلود عکس، خزانه دار شورای شهر تهران اظهار داشت: مشکل در سازمان فاوا سبب شده مردم نتوانند عوارض سال ۱۴۰۲ را پرداخت کنند.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، حبیب کاشانی در دویست و سی و چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در چارچوب تذکری ضمن اشاره به حواشی جلسه امروز شورا اظهار داشت: خواهش اکید می نماییم که مدیران دیگر در رده های دیگر اجازه دخالت به خود ندهند. عده ای می خواهند به آقای زاکانی محبت کنند اما صحبتی می کنند که به مجموعه برمی گردد. همان گونه که اگر کسی در شورا کلمه ای بگوید به پای شورا نوشته می شود.
وی ادامه داد: تقاضای من اینست که افراد به خود اجازه ندهند که مدافع این و آن باشند. بنده در ۲۰ سال گذشته با مردم دیدار داشتم و روند رعایت شده و اگر مراتب برای آقای شربیانی رعایت نشده بنده عذرخواهی می کنم.
کاشانی افزود: بنده به آقای سیفی گفتم که آقای امانی ناراحت هستند. ایشان در تماس خود با آقای امانی عذرخواهی نمود. می شد تمهیدات فراهم گردد تا بازدید صورت بگیرد. گاها پیش آمده شهردار منطقه ای به علت حضور در جلسه با تأخیر حضور یافته و بنده منتظر مانده ام. ما در بازدیدها نه غذا می خوریم و نه سفارشی می دهیم. حتی در منطقه ۱۷ این دغدغه فکری وجود داشت که برای بازدید ما غذا در نظر بگیرند.
خزانه دار شورای شهر تهران در خاتمه ضمن اشاره به مشکلات سازمان فاوا، تصریح کرد: مشکل در فاوا یا در مدیریت است یا خدمات. سازمان فاوا تعطیل می باشد مردم نمی توانند عوارض سال ۱۴۰۲ را پرداخت کنند. ما از طرفی می گوییم رقم قابل توجهی درآمد داشته ایم و از طرفی می بینیم پیمانکار پول خویش را دریافت نکرده است. اگر مشکل مدیریتی وجود دارد باید حل شود. مدیریت ضعیف است و خدمات نمی دهد. ما می گوییم در شهری که ۱۱۳ هزار میلیارد تومان درآمد داشته چرا پول پیمانکار داده نشده است.
منبع:

1403/02/19
10:14:22
5.0 / 5
161
تگهای خبر: خدمات , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
دانلود عکس