تغییر رنگ ۲ نماد شهری تهران به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر

تغییر رنگ ۲ نماد شهری تهران به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر

دانلود عکس: مدیرکل روابط عمومی جمعیت هلال احمر از تغییر رنگ 2 نماد شهری پایتخت به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر آگاهی داد.سید اشکان موسوی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به برنامه های دومین روز از هفته هلال احمر که از روز گذشته شروع شده است، اظهار داشت: شعار این روز به جوانان اختصاص دارد و بدین جهت عنوان « جوان هلال احمر، پیشگامان پیشرفت، عدالت، صلح و امید» برای آن انتخاب شده است. در این روز برنامه های مختلف ملی و منطقه ای اجرا می شود.

وی اضافه کرد: یکی از این برنامه ها تغییر رنگ سه نماد شهری در پایتخت است و بر این اساس برج آزادی و پل طبیعت به رنگ قرمز و سفید که نمادی از هلال احمر و صلیب سرخ است. در خواهد آمد. این برنامه امشب اجرا خواهد شد و با هماهنگی روابط عمومی جمعیت هلال احمر و شهرداری تهران انجام شده است.

مدیرکل روابط عمومی جمعیت هلال احمر همین طور از برگزاری نمایشگاه دستاوردهای جمعیت هلال احمر در محدوده دریاچه شهدای خلیج فارس آگاهی داد و اظهار داشت: در همین منطقه از تهران و همین طور چند شهرستان دیگر نیز مانورهای امداد و نجات برای آشنایی مردم با اقدامات جمعیت هلال احمر انجام خواهد شد. این دو برنامه تا پایان هفته هلال احمر ادامه خواهد داشت.

منبع:

1403/02/20
13:10:04
5.0 / 5
157
تگهای خبر: شهرداری , مد , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
دانلود عکس