رئیس شورای شهر تهران تشریح كرد

زاکانی برای تبلیغات ریاست جمهوری باید مرخصی بگیرد؟

زاکانی برای تبلیغات ریاست جمهوری باید مرخصی بگیرد؟

دانلود عکس: رییس شورای شهر تهران از افتتاح 9 کیلومتر از بزرگراه شوشتری تا انتهای سال آگاهی داد.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، مهدی چمران در بازدید از روند تکمیل بزرگراه شهید شوشتری با حضور در جمع خبرنگاران در مورد بازدیدش از بزرگراه اظهار داشت: پروژه بزرگراه شوشتری یکی از برنامه های اصلی شهر تهران است و این ابر پروژه از دوره سوم شورا شروع شد اما در سال های اخیر متوقف گردید و در این دوره مدیریت شهری کار با شدت و قدرت آعاز شد به شکلی که الان زیرساختها تقریباً تمام شده و زیرگذر ها عملیاتی شده و تک تک معارضین رفع شدند.

وی افزود: اما چون برخی از معارضین نظامی بود، با عزم راسخ و با طولانی شدن زمان این موانع مرتفع شد و ۹.۳ کیلومتر تا انتهای سال به بهره برداری می رسد.

رییس شورای شهر تهران در مورد فاز دوم بزرگراه شهید شوشتری با اعلان اینکه فاز دوم این ابرپروژه وارد جنگل و زمین های نظامی است که حساسیت خاص دارد که باید با محیط زیست و سپاه هماهنگ شود حال آنکه تونل و پل هم دارد که هزینه بالایی می طلبد اظهار داشت: اما به هر حال با شروع به کار بخش اول، قسمت زیادی از ترددها به این بزرگراه موکول می شود.

چمران اشاره کرد: ساخت بزرگراه شهید شوشتری یکی از ابرپروژه های تهران است که به خاطر کار خوب و پشتکار تیم معاونت فنی از آنها تشکر می کنم و امید است هر چه زودترشاهد افتتاح باشیم.

وی با تأکید بر این که امیدواریم کل پروژه تا اوایل سال آینده به بهره برداری برسد اما این ۹ کیلومتر ان شاء الله تا انتهای سال افتتاح خواهد شد، در مورد رایزنی با محیط زیست برای ساخت فاز دوم آن اظهار داشت: از قدیم شورای شهر به این مساله وارد شده به شکلی که در دوره چهارم برای فاز دوم بزرگراه شهید شوشتری و پارچین رایزنی کردیم ولی اجرای این پروژه را می توان به شکلی کار کرد که هم استانداردهای محیط زیست را رعایت نماییم و هم مسیر عبوری باشد تا مردم از آن بهره گیرند که البته نیازمند طراحی خاص است.

چمران در مورد تغییر ساعت کاری شورای شهر با کاهش ساعت کاری ادارات اظهار داشت: فکر نمی کنم نیازی باشد اما ما موافق هستیم که ساعت جلوتر بیاید تا بتوانیم به صرفه جویی در مصرف برق کمک نماییم.

وی در پاسخ به اینکه باتوجه به کاندیداتوری شهردار تهران در انتخابات ریاست جمهوری، آیا وی باید مرخصی بگیرد یا نه؟ اظهار داشت: بدلیل آنکه مواقع تبلیغات، کاندیداها عموما وقت زیادی می گذارند؛ تا کنون در دو مورد گذشته هم شهرداران مرخصی گرفتند تا آسان تر و بدون دردسر به کارها بپردازند اما این امر بستگی به گزینش شورای نگهبان دارد و این تعیین کننده است.

به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، مهدی چمران امروز به همراه حق بین معاون شهردار از روند ساخت پروژه بزرگراه شهید شوشتری بازدید کرد.

منبع:

1403/03/19
11:07:57
5.0 / 5
71
تگهای خبر: تبلیغ , طراحی , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
دانلود عکس