فرماندار تهران:

اجرای مصوبه شورا در رابطه با قرارداد حمل و نقلی شهرداری تهران با چین بلامانع است

اجرای مصوبه شورا در رابطه با قرارداد حمل و نقلی شهرداری تهران با چین بلامانع است

به گزارش دانلود عکس، فرماندار تهران از بلامانع بودن مصوبه سرمایه گذاری خارجی حمل و نقل شهری پایتخت با رعایت قوانین فرادستی اطلاع داد.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، احمد قیومی در رابطه با اجرای مصوبه شورا در ارتباط با اعطای مجوز به شهرداری تهران جهت انعقاد معاملات و سرمایه گذاری خارجی در حوزه حمل و نقل شهری، اظهار نمود: این مصوبه با رعایت قوانین و مقررات بلامانع است.
وی ضمن اشاره به برگزاری جلسه هیئت تطبیق فرمانداری پیرامون مصوبات شورای اسلامی شهر تهران که امروز یکشنبه ۱۰ خردادماه ۱۴۰۳ با حضور مهدی چمران رئیس شورا در فرمانداری تهران برگزار شد اظهار داشت: مصوبه مذکور بعد از وصول اولیه با عنایت به بررسی های انجام شده احتیاج به تکمیل مدارک داشت که مستندات مورد تاکید هیات توسط شورای اسلامی شهر تهران به دبیرخانه هیات تطبیق واصل شد و طی چندین جلسه کارشناسی توسط متخصصین مربوطه مورد بررسی دقیق قرار گرفت.
قیومی افزود: بعد از بررسی های صورت گرفته، مبحث در هیات تطبیق با حضور نماینده دادگستری کل استان و نمایندگان شورا طرح و بعد از جمع بندی نکات مطرح شده با تکیه بر رعایت تمامی مقررات فرادستی و تشریفات قانونی، اجرای مصوبه اعطای مجوز به شهرداری تهران جهت انجام معاملات سرمایه گذاری خارجی در حوزه حمل و نقلی شهر تهران، بلامانع اعلام گردید.
طبق گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهر، قیومی تصریح کرد: مطابق قانون مصوبه باید تاییدیه هیئت وزیران و وزارت کشور را دریافت کند که البته شهرداری اعلام نموده که این تاییدیه دریافت شده و حتی اگر هنوز هم دریافت نکرده باشد، می تواند این اقدام را انجام دهد و مشکلی از این بابت ندارد.
منبع:

1403/04/11
12:01:29
5.0 / 5
170
تگهای خبر: شهرداری , متخصص , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس