معاون فرهنگی سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران اعلام كرد

نمایشگاه عطر سیب از ۱۴ تیر

نمایشگاه عطر سیب از ۱۴ تیر

دانلود عکس: معاون فرهنگی سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران از برگزاری بیست و دومین نمایشگاه «عطر سیب» همزمان با شروع ماه محرم آگاهی داد.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، حمیدرضا خونویی در نشست خبری بیست و دومین نمایشگاه عطر سیب با اعلان اینکه این نمایشگاه از ۱۴ تا ۲۱ تیرماه از ساعت ۱۶ تا ۲۲ در میدان آیینی امام حسین برگزار می شود، اظهار داشت: در این نمایشگاه به مانند سالهای قبل هیأت ها و روضه های خانگی می توانند امکانات مورد نیازشان را برای برگزاری عزای امام حسین(ع) خریداری کنند.
وی با اعلان اینکه از دو ماه پیش پروسه ثبت نام هیات ها شروع شده بود، اظهار داشت: فرایندی پیش بینی شده که دیگر شاهد این نیستیم که هیات ها مجبور باشند در صف بایستند و کل پروسه ثبت نام، دریافت کارت حمایتی و ارسال کارت ها الکترونیکی شده است.
معاون فرهنگی سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران با اعلان اینکه امسال پس از ثبت نام هیأت ها با کمک سازمان تبلیغات اسلامی شهر تهران صحت سنجی اطلاعات هیأت ها انجام شد و در نهایت پنج هزار هیأت به سازمان فرهنگی و هنری معرفی گشتند، اظهار داشت: در قالب پیامک به هیأت ها، کارت های حمایتی با کمک بانک شهر با اعتبار هشت میلیون تومان به آدرس مسئولین هیأت ارسال شد و برمبنای برنامه ریزی های انجام شده این کارت بانکی فضای ارتباطی ما با هیأت ها خواهد بود.
وی با اعلان اینکه با الکترونیکی شدن پروسه ثبت نام، بررسی اطلاعات و ارسال کارت های حمایتی، دیگر شاهد صف های طولانی در نمایشگاه عطر سیب نخواهیم بود، اظهار داشت: این کارت های حمایتی برای هیأت های محلی و روضه های خانگی در نظر گرفته شده است؛ چونکه هیأت های بزرگ بانیان خودرا دارند و این رقم برای هیأت های محلی که بتوانند حداقل های خودرا خریداری کنند از باب کمک رقم مناسبی است.
خونویی با اعلان اینکه ۶۰ گروه تامین کننده ملزومات محرم در قالب ۱۱۲ غرفه نمایشگاهی به ارائه خدمات می پردازند، اظهار داشت: در این غرفه ها اقلام مورد نیاز برگزاری هیات و اقامه عزا عرضه می شود.
معاون فرهنگی سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران با اعلان اینکه غرفه ها رایگان واگذار شده است، اضافه کرد: شاخص انتخاب ما تولیدکنندگان کالای ایرانی که با مناسب ترین قیمت کالای باکیفیت به مردم عرضه می کنند، بود.
وی در مورد رقم هشت میلیونی کمک به هیات ها، اظهار داشت: رقم کمک باتوجه به تورم می تواند بخش کوچکی از نیازهای هیات ها را پوشش دهد؛ اما امسال در نمایشگاه عطر سیب اساسا محصولات ارزان تر از هر جای دیگر شهر عرضه خواهد شد.
خونویی همین طور از برگزاری نمایشگاه کتاب متناسب با فضای رویداد عطر سیب آگاهی داد و اظهار داشت: مسابقات کتاب محور در نمایشگاه عطر سیب راه اندازی و البته در صدر کتابخانه تحت پوشش سازمان فرهنگی و هنری، حلقه های کتابخوانی نوجوانان ویژه ماه محرم راه اندازی.
معاون فرهنگی سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران با اعلان اینکه در نمایشگاه امسال گوشت و مرغ نیز عرضه خواهد شد، اظهار داشت: هیات ها می توانند اقلام خوراکی مورد نیاز آشپزخانه هیات را پررنگ تر از سالهای قبل خریداری کنند.
در ادامه حجت الاسلام جامع دار دبیر اجرائی بیست و دومین نمایشگاه عطر سیب نیز با اعلان اینکه در نمایشگاه امسال مراسم عزاداری، تعزیه خوانی و پرده خوانی خواهیم داشت، اظهار داشت: امسال گروههای رسانه ای در نمایشگاه مستقر هستند تا هیات ها را در عرصه طراحی و رسانه ای کمک کنند.
وی از برگزاری فضای استراحت خانواده ها در نمایشگاه امسال آگاهی داد و اظهار داشت: علاوه بر برگزاری چایخانه، مهدکودک و فضای بازی برای کودکان در نظر گرفته شده است و در کل کوشیدیم از نظر کیفی و کمی فضای نوآورانه تری را طراحی نماییم.
منبع:

1403/04/12
19:04:22
5.0 / 5
165
تگهای خبر: بازی , تبلیغ , خدمات , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس