در جلسه شورای شهر تهران مطرح شد

ضرورت توجه رئیس جمهور منتخب به توسعه حمل و نقل عمومی در تهران

ضرورت توجه رئیس جمهور منتخب به توسعه حمل و نقل عمومی در تهران

به گزارش دانلود عکس، دو عضو شورای شهر تهران درخواست های خود از رئیس جمهور جدید را مطرح کرده و بر ضرورت حمایت و پشتیبانی رئیس جمهور منتخب از توسعه حمل و نقل عمومی، اشتغال و مسکن در تهران تاکید کردند.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، علیرضا نادعلی بامداد امروز در تذکر قبل از دستور خود در جلسه امروز شورای شهر تهران با اشاره به اینکه زمانیکه گزارش قرارداد چین در صحن شورای شهر عرضه شد چند بار نام رئیس جمهور شهید برده شد که با پیگیری هایشان باعث انعقاد قرارداد و رفع موانع و مشکلات پیش روی این قرارداد شده بودند، اظهار امیدواری کرد که آقای پزشکیان هم برای حل مشکلات پایتخت موانع را برطرف کنند.
وی با اشاره به اینکه تأمین و پشتیبانی وسایل حمل و نقل عمومی در تهران تنها با همکاری شهرداری با دولت امکان پذیر است، اظهار داشت: امیدواریم به وضع بهتری در توسعه حمل و نقل عمومی تهران برسیم.
سخنگوی شورای شهر تهران ضمن تشکر از نامزدهای انتخاباتی بابت حضورشان در جهت گرم کردن فضای انتخابات اظهار داشت: جا دارد از برگزارکنندگان انتخابات و صداوسیما تشکر نماییم که فضای کیفی تر برای انتخابات فراهم کردند و آنگونه که مقام معظم رهبری فرمودند باید رفتارهای رقابتی به هنجارهای رفاقتی تبدیل گردد تا به سمت قله های پیشرفت حرکت نماییم.
به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، مهدی چمران در واکنش به این سخنان اظهار داشت: البته گفته های ما فقط برای تهران نیست و نگاه ما به همه شوراها و شهرداری های کشور است اما از آنجاییکه هر اقدامی در تهران می تواند به سایر شهر های دیگر تسریع یابد بطور قطع توسعه حمل و نقل عمومی در تهران بر سایر شهرها هم اثرگذار خواهد بود.

اشتغال، مسکن و حمل و نقل عمومی در شهرها مورد توجه رئیس جمهور منتخب قرار بگیرد
حبیب کاشانی هم در دویست و چهل و هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: خوشبختانه بُرهه حساس دیگری را با موفقیت پشت سر گذاشتیم و کسانی در این برهه نمره قبولی گرفتند که به وظیفه خود عمل کردند. عده ای دنبال سهم خواهی و غنیمت هستند اما کسانی که باید سهم بگیرند مردم هستند.
وی افزود: این اتفاقی که افتاده اتفاق خوبی بود و بعد از شهادت رئیس جمهور آیت الله رئیسی و گذران دو ماه پرتلاطم، باید خدا را شاکر باشیم که با وجود مقام معظم رهبری و حضور پرشور مردم، انتخابات صورت گرفت. فرصت ها همچون ابر می گذرند و از آقای پزشکیان می خواهیم که از تجربیات گذشته همچون حضور در مجلس و وزارت بهداشت، استفاده نمایند.
عضو شورای شهر تهران با تاکید بر این که شوراها و شهرداری ها بازوان اجرایی رئیس جمهور هستند، اضافه کرد: تقاضای ما اینست که اشتغال، مسکن و حمل و نقل عمومی در شهرها مورد توجه رئیس جمهور منتخب قرار بگیرد. کما این که افراد صاحب نظری وجود دارند که می توانند به دولت کمک کنند. مردم نشان دادند که با باور خود رای داده اند و عملکرد دولت این باور را تقویت خواهد نمود.
منبع:

1403/04/17
12:17:39
5.0 / 5
130
تگهای خبر: شهرداری , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس