رییس كمیسیون سلامت شورای شهر تهران تأكید كرد

ضرورت پیگیری آبیاری بوستان های جنگلی تهران و کوتاهی ها در خشک شدن درختان

ضرورت پیگیری آبیاری بوستان های جنگلی تهران و کوتاهی ها در خشک شدن درختان

به گزارش دانلود عکس، رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران بر ضرورت پیگیری آبیاری بوستان های جنگلی تاکید کرد و اظهار داشت: باید در خشک شدن درختان کوتاهی ها پیگیری شود.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، مهدی پیرهادی در دویست و چهل و هشتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در چارچوب تذکری اظهار داشت: بر مبنای قانون مدت زمان تصدی سرپرستی در سازمان ها سه ماه است. در شرایط خاص تا سه ماه دیگر هم قابل تمدید است؛ اما امروز شاهد این هستیم که برخی پست ها در شهرداری به صورت سرپرستی است و وقتی پیگیری کردیم معاون منابع انسانی اظهار داشت که باید به استعلامات پاسخ داده شود تا حکم قطعی بدهیم.
وی ادامه داد: مراجع نظارتی گفتند که اگر بگویند کدامیک از سرپرستی ها از سه ماه بیشتر شده اعلام کنند تا استعلامات صورت گیرد. یکی از مدیران از مهرماه سال قبل سرپرست است. نباید این رویه ادامه دار باشد چون باعث دلسردی کارکنان می شود.
عضو شورای شهر تهران افزود: باید آبیاری فضای سبز به صورت جدی مورد پیگیری قرار بگیرد. دادستان مبحث را پیگیری کرده و اگر بوستان های جنگلی خشک شوند باید مشخص شود که چه کسانی کوتاهی کردند و به دنبال خشک شدن درختان هستند. معاونت خدمات شهری باید با جدیت بیشتری مبحث را دنبال کند و ما نسبت به این مورد گلایه داریم.
وی تاکید کرد: ما بارها گفتیم که درختان خشک بعد از ثبت در سامانه نهال جمع آوری شوند و امکان دارد این درختان صدمه زا باشند. باید تعیین تکلیف در این حوزه صورت بگیرد؛ چونکه یک آفت جدی است. شهرداری باید با جدیت مبحث را دنبال کند و نباید کوتاهی شود.
منبع:

1403/04/19
15:16:33
5.0 / 5
104
تگهای خبر: خدمات , سلامت , شهرداری , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس