وزیر علوم:

پروتكل های بهداشتی كنكور با كیفیت بالا اجرا می شود

پروتكل های بهداشتی كنكور با كیفیت بالا اجرا می شود

وزیر علوم با تاكید بر اینكه پروتكل های بهداشتی كنكور با كیفیت بالا اجرایی می شود و خانواده ها نگران نباشند، اظهار داشت: متظر دیدار داوطلبان در دانشگاه ها هستیم.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، دکتر منصور غلامی ضمن بیان این مطلب به سبب تغییر رویکرد وزارت بهداشت در برگزاری کنکور در تاریخ مقرر اشاره نمود و اظهار داشت: موضوع این بود که وزارت بهداشت در یک جلسه ای اعلام نمود اگر فاصله صندلی داوطلبان را تا دو متر تعیین کنید وضعیت بهتر خواهد بود؛ اما سازمان سنجش آموزش کشور اعلام نمود باتوجه به برنامه ریزی هایی که انجام شده، افزایش فاصله صندلی داوطلبان تا دو متر امکان پذیر نیست.
ایشان سپس اشاره کرد: سازمان سنجش آموزش کشور از وزارت بهداشت درخواست نمود برای افزایش فاصله صندلی داوطلبان تا دو متر باید زمان کافی در اختیار داشته باشد. در پاسخ به این درخواست وزارت بهداشت نیز پذیرفت وقت کافی به این سازمان برای رعایت این مورد داده خواهد شد.
وزیر علوم همین طور افزود: در نهایت ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام نمود ما زمان برگزاری کنکور را تصویب کردیم و امکان تغییر وجود ندارد و باید در این زمان هر اندازه که می توانید پروتکل های بهداشتی را اجرا کنید.
دکتر غلامی اشاره کرد: ما اعلام کردیم می توانیم فاصله صندلی داوطلبان کنکور را یک متر و ۸۰ سانتی متر تعیین نماییم و این برنامه را نیز اجرایی کردیم. در واقع فاصله صندلی ها در آزمون قبلی یک متر و ۶۰ سانتی متر تعیین شد.
وزیر علوم با تاکید بر اینکه تدابیر اندیشیده شده برای برگزاری کنکور ۹۹ بسیار بالا و باکیفیت است، اظهار داشت: همه خانواده ها و داوطلبان کنکور ۹۹ مطمئن باشند همه محیط های برگزاری آزمون سالم هستند و ما منتظر دیدار آنها در دانشگاه ها هستیم.1399/05/31
21:33:38
5.0 / 5
1883
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس