اعلام جزئیات دسترسی به سامانه مدیریت یكپارچه امور آموزشی دانشگاه آزاد

اعلام جزئیات دسترسی به سامانه مدیریت یكپارچه امور آموزشی دانشگاه آزاد

به گزارش دانلود عكس مدیركل توسعه شبكه علمی هوشمند دانشگاه آزاد اسلامی جزئیات دسترسی به مدیریت یكپارچه امور آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی(آموزشیار) را اعلام نمود.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، دکتر ایمان عطارزاده مدیرکل طرح توسعه شبکه علمی هوشمند دانشگاه آزاد اسلامی، در مورد جزئیات دسترسی به سامانه آموزشیار، اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی در جهت عرضه خدمات و سرویسهای پرارزش آموزشی و پژوهشی به دانشجویان و توجه به کیفیت بخشی به آموزش مجازی، سامانه مدیریت یکپارچه امور آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی (آموزشیار) را بعنوان بخشی از سیستم ERP جامع دانشگاهی راه اندازی کرده است.
وی ادامه داد: این سامانه به صورت یکسان در تمامی واحدهای دانشگاهی به جز تعداد محدودی که در اواخر مهرماه به این سامانه متمرکز و یکپارچه اضافه خواهند شد، مورد استفاده قرار می گیرد.
دکتر عطارزاده با اشاره به اینکه برپایه برنامه ریزی های صورت گرفته آموزش سامانه آموزشیار از ۲۶ مردادماه در سطح استان ها و واحدهای دانشگاهی به صورت آزمایشی شروع شده است، اظهار داشت: آموزش این سامانه از ۱۰ شهریورماه مطابق با جدول زمان بندی زیر برای انجام امور آموزشی در اختیار تمامی دانشجویان قرار خواهد گرفت.
به قول وی، ثبت نمرات، رسیدگی به اعتراضات ترم دوم ۹۹-۹۸، امور فارغ التحصیلان و سایر امور آموزشی و ثبت دروس، انتخاب واحد (یا حذف و اضافه) ترم تابستان از ۱۰ الی ۱۲ شهریور ماه انجام می شود و زمان برگزاری امتحانات ترم تابستان بر مبنای برنامه اعلام شده توسط واحد دانشگاهی خواهد بود همینطور انتخاب واحد ترم مهر ماه از ۱۵ شهریورماه و برپایه زمان اعلام شده در سامانه آموزشیار واحد دانشگاهی انجام می شود.
مدیرکل توسعه شبکه علمی هوشمند دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: دانشجویان می توانند با رفتن به سایت واحد دانشگاهی درمورد شیوه دسترسی به سامانه آموزشیار، فایل های راهنمای استفاده از سامانه، سامانه پاسخگویی (Ticketing) برای راهنمایی و طرح سوالات و رفع اشکال های احتمالی اقدام نمایند.
وی با تاکید بر اینکه ضروریست دانشجویان و کارکنان واحدهای دانشگاهی به اطلاعیه های اعلام شده توسط واحد دانشگاهی توجه کامل داشته باشند، اظهار داشت: مجموعه دانشگاه در جهت راهنمایی و استفاده درست از سامانه و هم رفع مشکلات احتمالی، تمام تلاش خویش را به کار خواهد گرفت.
دکتر عطارزاده تاکید کرد: از تاریخ مذکور تمام امور آموزشی مربوط به ثبت نمرات، امور انتخاب واحد و حذف و اضافه ترم تابستان و انتخاب واحد ترم آینده، از راه این سامانه خواهد بود و تقویم برنامه انتخاب واحد ترم آینده هم بزودی از راه این سامانه و سایت واحد دانشگاهی اطلاع رسانی خواهد شد.
وی افزود: دانشجویان اطمینان داشته باشند که تمامی مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی خویش را متعهد به همراهی و اجرای درست این پروژه بزرگ ملی می داند، بنابراین پیشاپیش ضمن پوزش از نقائص احتمالی، از دانشجویان تقاضا می شود با صبوری و اعلام این موارد، ما را در اجرای درست، عرضه سرویس ها و خدمات بهتر یاری رسانند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر عطارزاده در انتها تصریح کرد: آموزش و استفاده درست از قابلیت ها و امکانات سیستم مدیریت یکپارچه امور آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی(آموزشیار) بسیار مبحث مهم و تاثیرگذاری بر انضباط بخشی، چابک سازی، آمار و اطلاعات برخط، تسریع در فرآیندها و فعالیتهای کاری، تصمیم گیری ها و مدیریت اثربخش امور آموزش در واحدهای دانشگاهی است. امکانات و قابلیت های این سیستم ERP در حوزه های آموزش، پژوهش، اداری و مالی و بسیاری موارد دیگر به مرور و مرحله به مرحله فعال و در دسترس واحدها و دانشجویان قرار خواهد گرفت.
منبع:

1399/06/05
17:24:28
5.0 / 5
1855
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
دانلود عکس