دانشگاه تهران سلامت روان دانشجویان را پایش می كند

دانشگاه تهران سلامت روان دانشجویان را پایش می كند

دانلود عكس: طرح پایش سلامت روان دانشجویان دانشگاه های كشور، توسط مركز مشاوره دانشگاه تهران انجام می شود.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، باتوجه به شیوع ویروس کووید -۱۹ و اثرات منفی روانی، جسمانی و اجتماعی ناشی از آن، طرح پایش سلامت دانشجویان شاغل به تحصیل دانشگاه های کشور در همه مقاطع تحصیلی از، ۱۵ شهریور تا ۱۵ آبان ۱۳۹۹ توسط مرکز مشاوره دانشگاه تهران و با همکاری دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می گردد.
حمید پیروی، رئیس مرکز مشاوره دانشگاه تهران، در ارتباط با اجرای این طرح اظهار داشت: «دانشگاه تهران، هم راستا با سیاست های یکپارچه ای که تمامی دانشگاه های تراز اول جهان طی می کنند، برنامه پایش سلامت روان را آغاز نموده است. در این برنامه، دانشجویان با انجام آزمون های سلامت روان که برای آنها در نظر گرفته شده، به یک سطحی از شناخت نسبت به سلامت خود دست یافته و برای ارتقا فاکتورهای آن می توانند از خدمات یکپارچه مرکز مشاوره دانشگاه بهره بگیرند.
وی ادامه داد: خدمات مرکز مشاوره به دانشجویان کمک می نماید تا عملکرد دانشگاهی خودرا افزایش داده و از فرصت های آموزشی خود بهترین بهره گیری را به عمل آورند.
رئیس مرکز مشاوره دانشگاه تهران اشاره کرد: این طرح با شعار من حامی سلامت روان خودم، خانواده ام، دوستانم و جامعه ام هستم، اجرا می شود و امیدواریم دانشجویان با پیوستن به این پویش، زمینه را برای اصلی ترین رسالت دانشگاه های جهان یعنی ارتقا مهارت های دانشگاهی، عاطفی و اجتماعی دانشجویان فراهم آورند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، دانشجویان جهت شرکت در این طرح می توانند به سامانه جامع آموزش ems.ut.ac.ir مراجعه کنند.
منبع:

1399/06/30
23:43:12
5.0 / 5
1618
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس