دانشگاه خوارزمی میزبان همایش مجازی روز باز ۹۹

دانشگاه خوارزمی میزبان همایش مجازی روز باز ۹۹

علاقه مندان و داوطلبان تا فردا سوم مهر فرصت دارند در برنامه مجازی ˮروز باز 99ˮ دانشگاه خوارزمی شركت نمایند.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، دانشگاه خوارزمی تا فردا سوم مهرماه سالجاری، میزبان بازدیدکنندگان بخصوص دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری ۱۳۹۹ و خانواده آنها خواهد شد و این برنامه در چارچوب برگزاری همایش مجازی با نام "روز باز ۹۹" آشنایی با رشته ها و دانشگاه خوارزمی ایران برگزار می گردد.
در این برنامه علاقه مندان و داوطلبان از دانشکده های فیزیک، شیمی، علوم زیستی و علوم زمین، دانشکده های تربیت بدنی، روان شناسی و جغرافیا، دانشکده های مدیریت، اقتصاد، مالی و حقوق و دانشکده ادبیات بازدید خواهند کرد.
برگزاری برنامه مشاوره و انتخاب رشته آگاهانه توسط اساتید و مشاوران از دیگر برنامه های همایش مجازی با نام "روز باز ۹۹" دانشگاه خوارزمی است.

در این راستا، درگاه های مجازی دانشگاه به روی عموم جامعه ایران باز می شود تا علاقه مندان و بخصوص داوطلبان کنکور سراسری ۹۹، ضمن بازدید مجازی از دانشگاه، در چارچوب برنامه های ویژه ای با ظرفیت های دانشگاه (دانشکده ها، آزمایشگاه ها، فعالیتهای آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، ورزشی و... ) آشنا گردند.
آشنایی دانش‎آموزان با رشته‎های تحصیلی دانشگاه خوارزمی، آشنایی با امکانات و تسهیلات ویژه دانشگاه برای دانشجویان، معرفی امکانات، موقعیت، جایگاه ملی و بین‎المللی دانشگاه برای دانش‎آموزان، خانواده‎ها و مربیان، آشنایی با فضاهای آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و رفاهی دانشگاه، معرفی قطب‎های علمی دانشگاه خوارزمی برای جذب دانش‎آموزان برتر، معرفی چهره‎های ماندگار، دانشمندان جوان و دانشجویان موفق دانشگاه خوارزمی و آشنایی با اهداف، ارزش‎ها و سبک زندگی در دانشگاه از مهم ترین اهداف برگزاری برنامه فوق است.1399/07/03
22:55:38
5.0 / 5
1645
تگهای خبر: آموزش , دانشجو , دانشگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس