آمار نهایی داوطلبان آزمون استخدامی

آمار نهایی داوطلبان آزمون استخدامی

به گزارش دانلود عكس سخنگوی سازمان سنجش آموزش كشور از ثبت نام بیشتر از ۵۶۵ هزار داوطلب در هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال ۹۹ اطلاع داد و اظهار داشت: این آزمون ۹ آبان ماه سالجاری برگزار می شود.


فاطمه زرین آمیزی در گفت و گو با ایسنا، ضمن بیان این مطلب اظهار نمود: ثبت نام در هشتمین آزمون استخدامی از روز پنجشنبه ۲۰ شهریور ماه سالجاری از راه سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org شروع شد و ۲۹ شهریورماه به پایان رسید.
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام نمود: به دلیل همزمانی آخر زمان ثبت نام این آزمون با بیان نتیجه اولیه آزمون سراسری ۹۹، مهلت ثبت نام در این آزمون بار دیگر از اول مهرماه شروع شد و این مهلت روز گذشته جمعه چهارم مهرماه آخر پذیرفت.
زرین آمیزی اظهار داشت: بر مبنای آمار نهایی تعداد ۵۶۵ هزار و ۱۶۴ داوطلب در هشتمین آزمون استخدامی سالجاری شرکت کردند.
وی تصریح کرد: بر مبنای قانون اصلاح ماده (۴۴) قانون مدیریت خدمات کشوری مصوب ۱۶ شهریور مجلس شورای اسلامی در خصوص «اولویت قائل شدن برای جذب داوطلبان بومی شهرستانی به استثنای شهر تهران و مراکز استان ها» به متقاضیان ثبت نام کننده در آزمون اجازه داده خواهد شد بر مبنای قانون اصلاحی و شغل محل های موجود در دفترچه راهنمای ثبت نام با رفتن به درگاه اطلاع رسانی این سازمان نسبت به ویرایش اطلاعات و شغل محل انتخابی خود اقدام نمایند.
زرین اضافه کرد: زمان و مهلت ویرایش اطلاعات توسط متقاضیان و شرایط استفاده از اولویت بومی بودن درگاه این سازمان اطلاع رسانی عمومی خواهد شد. همینطور بر مبنای برنامه زمانی سازمان سنجش، این آزمون روز جمعه ۹ آبان ماه ۹۹ در تهران و با عنایت به آمار ثبت نام کنندگان بر حسب مورد در استان ها برگزار می گردد.
منبع:

1399/07/06
13:25:58
5.0 / 5
1616
تگهای خبر: آموزش , اینترنت , جشن , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس