رییس سازمان امور دانشجویان اعلام كرد

فدراسیون ورزش های دانشگاهی بدهی مالی ندارد

فدراسیون ورزش های دانشگاهی بدهی مالی ندارد

به گزارش دانلود عكس رئیس سازمان امور دانشجویان اعلام نمود كه رئیس جدید فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی این فدراسیون را بدون بدهی مالی تحویل می گیرد.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، مجتبی صدیقی در مجمع انتخاباتی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی با انتخاب سومین این فدراسیون همراه شد، اظهار نمود: هم اکنون فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی هیچ بدهی مالی ندارد و هادی بشیریان بعنوان سومین رئیس، این فدراسیون را بدون بدهی مالی تحویل می گیرد و امیدواریم با کسب منابع مالی مشروع و مدیریت بهتر، وضعیت مطلوب تری را رقم بزنیم.
وی ادامه داد: کرونا بخشی از برنامه ریزی ها به خود معطوف کرده است و باید از همین الان به فکر باشیم و در مورد برنامه های ملی ورزشی آموزش عالی به نحوی مطلوب تصمیم بگیریم.
رئیس سازمان امور دانشجویان با اشاره به اینکه از زیربخشی های آموزش عالی درخواست می نماییم به فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی کمک کنند و همراه فدراسیون باشند، بیان نمود: در طول این شش تا هفت سال کوشیده ایم در حد توان ورزش دانشگاهی را در صدر فعالیت ها و کمک ها قرار دهیم، تصور می نماییم تربیت بدنی در میان سایر بخش های آموزش عالی حرف های زیادی برای گفتن دارد و توفیقات زیادی با همراهی سایر بخش های ورزشی کشور به دست آمده است.
منبع:

1399/07/06
20:47:52
5.0 / 5
1724
تگهای خبر: آموزش , دانشجو , دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
دانلود عکس