رییس دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی عنوان كرد

لزوم مستندسازی كارهای فرهنگی دانشجویان در دوران كرونا

لزوم مستندسازی كارهای فرهنگی دانشجویان در دوران كرونا

دانلود عكس: رئیس دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی، مجازی سازی كارهای انجمن اسلامی به سبب شیوع ویروس كرونا را اقدامی قابل تقدیر دانست و بر ضرورت مستند سازی این فعالیت ها تاكید نمود.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، دکتر علیرضا زالی در دیدار با برخی از دانشجویان عضو انجمن اسلامی دانشگاه، جلسات دانشجویی را نویدبخش دانست و اظهار داشت: روند بعضی از مراودات به سبب شیوع ویروس کرونا از حالت عادی خارج شده و امیدواریم در آینده ای نزدیک با ریشه کن شدن این بیماری، کارهای فرهنگی و اجتماعی به ریتم سابق خود برگردد.
وی با اشاره به مجازی برگزار کردن انتخابات انجمن در دوران بحرانی همه گیری ویروس کرونا عنوان کرد: مایه افتخار است که دانشجویان پزشکی دانشگاه پیشتاز این اقدام با ماهیت رقابتی بوده اند.
دکتر زالی ضمن تبریک به دانشجویان به سبب تنوع بالای کارهای فرهنگی انجمن اسلامی، اشاره کرد: جریان فرهنگی و دانشجویی با وجود شیوع این بیماری باید ادامه داشته باشد، در همین راستا تمامی کارهای انجمن بهتر است به صورت مجازی ارائه شود. همین طور اقدامات انجمن باید رسانه ای شود تا الگوی تمام تشکل ها باشد.
وی بر ضرورت تداوم نشست های سیاسی و سلامت محور انجمن اصرار کرد و اضافه کرد: دانشجویان با دید بهتری نسبت به مسائل می توانند نظر دهند و آزادانه انتقاد کنند، بدین سبب این جلسات بسیار سازنده است.
رئیس دانشگاه با بیان اهمیت مستندسازی تمام اقدامات و کارهای انجمن، افزود: در زمان جنگ، دانشگاه ها و دانشجویان نقش آفرینی پر رنگی داشتند، این دوران شیوع ویروس کرونا نیز بی شباهت به زمان جنگ نیست و در این دوران هم دانشجویان بسیاری، خصوصاً دانشجویان پزشکی با وجود تصور عامه، به میدان آمدند.
بگفته وی، نقش دانشجویان در محرومیت زدایی، اجتماعی سازی، امور خیریه و مقابله بابیماری منحوس کووید-۱۹ باید الگو قرار گیرد.
دکتر زالی در آخر درباب تدارک تجهیزات لازم برای مجازی سازی کارهای انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه، اعلام آمادگی کرد.
در این دیدار، دانشجویان گزارش مختصری از کارهای انجمن در دوران کرونا ارائه دادند و درخواست ها و چالش هایشان را با رئیس دانشگاه مطرح نمودند.
منبع:

1399/07/15
11:51:10
5.0 / 5
1635
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
دانلود عکس