رئیس دانشگاه فرهنگیان تاكید كرد

لزوم نگاه تخصصی و علمی به امور دانشگاه و عدم سیاست زدگی

لزوم نگاه تخصصی و علمی به امور دانشگاه و عدم سیاست زدگی

به گزارش دانلود عكس رئیس دانشگاه فرهنگیان، با اشاره به لزوم وجود امید توام با شادی همراه با حفظ ارزش ها، مساله پیش داوری را خطرناك دانست و اظهار داشت: با نگاه تخصصی و علمی به امور و عدم سیاست زدگی اساسا شاهد استمرار كارهای مثبت و رو به رشد خواهیم بود.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، حسین خنیفر در جلسه اعضای هیات مدیره انجمن دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان، ضمن بیان این مطلب انجمن دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان را حلقه اتصال دانشجو معلم با دانشگاه، جامعه و آینده دانست و اشاره کرد: این سه رکن اصلی، لازمه پیشرفت دانشگاه فرهنگیان است.
وی، با مهم برشمردن وظایف متولی اصلی انجمن، تعریف و سهیم شدن سایر معاونت ها در امتداد تحقق و پیشبرد اهداف پیش روی انجمن دانش آموختگان دانشگاه را لازم و ضروری خواند.
این مقام مسئول، تصویب بخشنامه و شکل گیری تشکیلات بمنظور تعریف فعالیت ها را مهم ذکر کرد و اظهار داشت: برنامه باید توام با کارنامه باشد. بدین سبب برگزاری جلسات مستمر و مستند شدن این جلسات برای ارسال به ستاد مرکزی لازم است.
خنیفر، با تاکید بر عضوگیری افراد مشتاق همکاری و فعالیت در این انجمن اشاره کرد: با فعالیت نیروی انسانی خلاق و پویا شاهد پیشرفت امور و دستیابی هر چه سریع تر به اهداف پیش رو خواهیم بود.
وی، با اشاره به تلاش این انجمن در امتداد تولید فصلنامه اظهار داشت: با تولید و نشر فصلنامه های جامع و کامل علمی و تخصصی شاهد تبادل منابع و مراجع جهت استفاده استادان و دانشجو معلمان و ایجاد بستری مناسب برای ارائه اندیشه های نو در سطح دانشگاه فرهنگیان، همین طور آینده اندیشی در امتداد توسعه علمی کشور خواهیم بود.
رئیس دانشگاه فرهنگیان، در ادامه برگزاری فصلی جلسات به مدت زمان یک ساعت را مهم خواند و اضافه کرد: بهره مندی از تجارب سایر دانشگاه های داخلی و خارجی در انجمن دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان و خلق و ارائه ایده های بدیع و نو همراه با ارتباط تنگاتنگ با 98 پردیس و مرکز دانشگاه فرهنگیان از دیگر کارهای این انجمن بشمار می رود.
دبیر هیات امنای دانشگاه فرهنگیان، ارتباط موثر انجمن با معاونان و مدیران دانشگاه را مهم دانست و با یادآور شدن انعکاس مطالبات در این انجمن اظهار داشت: راه اندازی سایت و یا کانال تخصصی، فعالیتی دیگر از جانب این انجمن بمنظور عضوگیری و قوی عمل کردن است.
وی، با تاکید بر تنوع و عضویت افراد از همه استانها از سال اول تا چهارم در انجمن دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان اشاره کرد: در انجام کار باید مثبت اندیش بود. چونکه افعال منعی و منفی منجر به انجام نشدن کار می شود.
خنیفر، با تاکید بر کیفیت خروجی کار، برخورداری از برنامه یک ساله را مهم عنوان نمود و اضافه کرد: شایسته است بمنظور تسهیل و تسریع فعالیت ها اواخر بهمن و یا اوایل اسفند ماه برنامه فعالیت کاری سال بعد تنظیم و تدوین شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان، این مقام مسئول، در آخر تعامل متقابل دانشجو معلمان، نومعلمان و دانشگاه با یک دیگر را فرصتی مناسب برای تحقق اهداف علمی، آموزشی و پژوهشی دانشگاه فرهنگیان برشمرد.
منبع:

1399/07/25
15:50:08
5.0 / 5
1505
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
دانلود عکس