نتیجه بخشی رعایت پروتكل ها در محوطه دانشگاه

نتیجه بخشی رعایت پروتكل ها در محوطه دانشگاه

دانلود عكس: دو دانشگاه آمریكایی اعلام نمودند كه برای اتمام ترم پاییز، همچنان مقررات بهداشتی را رعایت می كنند.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ریچموند، با توجه به نزدیکی به اواسط نیمسال پاییزی، دانشگاه ایالتی و مؤسسه پلی تکنیک ویرجینیا و دانشگاه رادفورد با ترکیب بایدها و نبایدهای مربوط به کرونا و انجام آزمایش، اهتمام در جلوگیری از شیوع مجدد کووید-۱۹ در محوطه دانشگاه های خود دارند.
در بیانیه دانشگاه ویرجینیا آمده: هدایت شرایط در دوران یک پاندمی بسیار دشوار است و می تواند ما را خسته کند. اما ما نمی توانیم اجازه دهیم این خستگی نسبت به رعایت دستورالعمل هایی که ما و دیگران را سلامت نگه می دارد، به بی تفاتی تبدیل گردد. حالا زمان تسیلم شدن نیست و ما باید به تلاش خود برای اختتام دادن به ترم و سال تحصیلی ادامه دهیم و انرژی داشته باشیم.
در صورتیکه دانشگاه ویرجینیا و رادفورد از ماه سپتامبر تا حالا موارد مبتلا را بطور کلی کاهش داده اند، بتازگی چندین موارد مبتلا در بین دانشگاهیان دانشگاه رادفورد مشاهده شده و این دانشگاه در هفته گذشته از ابتلای ۱۷ نفر به کووید-۱۹ آگاهی داد.
مقامات بهداشت عمومی تاکید کرده اند که هیچ خطر بیشتری برای دانشگاه یا جامعه وجود ندارد. ولی مردم باید همچنان پروتکل های بهداشتی را رعایت نمایند. چونکه بهترین راه دفاع در مقابل کروناویروس، ماسک زدن، فاصله گذاری اجتماعی و رعایت بهداشت است.
۱۷ تست مثبت کرونا از میان ۱۷۹ تست نشان میدهد که میزان موارد مثبت مبتلا در دانشگاه رادفورد، ۹.۴۹ درصد در هفته است.
در دانشگاه "ویرجینیا تک" هم از هفت اکتبر تا هفته گذشته، از میان دو هزار و ۴۸۳ تست دریافت شده، تست ۱۱۵ دانشجو و یک پرسنل مثبت شده است.
منبع:

1399/07/29
00:34:56
5.0 / 5
1507
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه , سلامت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
دانلود عکس