یك تیم استارت آپی محقق كرد؛

خرید بی واسطه حبوبات از كشاورز با اپلیكیشن ایرانی

خرید بی واسطه حبوبات از كشاورز با اپلیكیشن ایرانی

دانلود عكس: پژوهشگران در یك تیم استارت آپی موفق به طراحی اپلیكیشنی شدند كه واسطه ها بین مشتری و كشاورز برای حبوبات خصوصا لوبیا قرمز را حذف می كند.منوچهر عظمتی مدیر یک استارت آپ درباب اپلیکیشنی که در زمینه خرید حبوبات خصوصاً لوبیا طراحی نموده به خبرنگار مهر اظهار داشت: ما اخیراً موفق به طراحی سایت و اپلیکیشنی شدیم که می توانیم بواسطه آن، لوبیا و سایر حبوبات را به صورت خرد و عمده از کشاورز به مشتری بفروشیم.
وی با اعلان اینکه این اقدام موجب حذف دلالان برای خرید و فروش لوبیا و سایر حبوبات می شود، بیان کرد: با توجه به این که برمبنای آخرین آمار، لوبیا جز پرمصرف ترین حبوبات در دنیا بشمار می رود بدین جهت برنامه ریزی های خودرا بر اساس فروش بدون واسطه این نوع حبوبات قرار دادیم.
عظمتی اظهار داشت: محصولی که به فروش می رسانیم از خمین و گلپایگان تهیه می شود.
مدیر این استارت آپ اظهار داشت: تا کنون استارت آپی دراین زمینه وجود ندارد که به صورت اختصاصی حبوبات را مستقیماً بدست مصرف کننده برساند بدین جهت کار روی این حوزه را آغاز کردیم.
وی افزود: خیلی از نرم افزارها و اپلیکیشن ها که روی این زمینه کار می کنند وابسته به فروشگاه های بزرگ هستند اما اپلیکیشنی که طراحی کردیم اینگونه نیست.
عظمتی اظهار داشت: هم اکنون در ابتدای کار هستیم و خرده فروشی هم داریم اما بنا داریم که طی دو سال آینده به یک درصد کل بازار یعنی ۲۴۰ میلیون کیلو در سال برسیم.
مدیر این استارت آپ اظهار داشت: هدف ما از طراحی این اپلیکیشن حذف واسطه بود.


منبع:

1399/07/30
22:39:33
5.0 / 5
1877
تگهای خبر: خرید , طراحی , فروشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس