نحوه حضور كاركنان دانشگاه تهران از فردا اعلام گردید

نحوه حضور كاركنان دانشگاه تهران از فردا اعلام گردید

به گزارش دانلود عكس دانشگاه تهران طی بخشنامه ای نحوه حضور كاركنان این دانشگاه را از فردا دهم خرداد ماه توضیح داد.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، اداره کل منابع انسانی دانشگاه تهران نحوه حضور کارمندان این دانشگاه از ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ را در چارچوب بخشنامه ای شرح داد.

در این بخشنامه آمده است: "کلیه کارمندان ملزم به حضور هر روزه هستند و مدیران دانشگاه شامل رؤسای پردیس ها و معاونان، رؤسای دانشکده ها و معاونان، مدیران گروه ها و رؤسای ادارات، بایستی ضمن حضور در واحدها به فعالیت پرسنل زیر مجموعه خود نظارت کنند؛ ازاین رو تمامی دستورات و مجوزهای قبلی در خصوص حضور دو سوم افراد یا دورکاری از این پس لغو می شود.
همینطور ساعت کاری کارکنان از ۷: ۳۰ تا ۱۴: ۳۰ (با نیم ساعت فرجه) است و کلیه کارمندان موظف به کارت زنی هستند، در غیر این صورت در سامانه برای آنها غیبت منظور خواهد شد.
همینطور از کلیه کارکنان دانشگاه درخواست شده است به منظور حفظ سلامتی خود و دیگران و تداوم طرح فاصله گذاری اجتماعی، کلیه اصول بهداشتی و ایمنی و پروتکل های تعیین شده توسط ستاد ملی مبارزه با کرونا را در محل کار خود رعایت کنند".

در انتها این بخشنامه آمده است: "کارمندان دانشگاه حتی المقدور به واحدهای ستادی (مانند منابع انسانی، امور مالی، اداره رفاه و …) رجوع حضوری نداشته باشند و جهت پیگیری امور اداری خود از راه سامانه الکترونیکی دبیرخانه و کارشناسان مستقر در واحد مربوطه اقدام کنند".1399/03/10
22:38:06
5.0 / 5
2531
تگهای خبر: ایمنی , دانشگاه , سلامت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس