آغاز ثبت نام مهمانی دانشجویان علوم پزشكی از هفته آینده

آغاز ثبت نام مهمانی دانشجویان علوم پزشكی از هفته آینده

دانلود عكس: جدول زمان بندی فعال شدن سامانه انتقال و میهمانی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشكی ‏كشور برای نیمه دوم سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹‏ اعلام گردید.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، معاونت آموزشی وزارت بهداشت جزئیات زمانی فعال شدن سامانه انتقال و میهمانی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی برای نیم سال دوم ۱۴۰۰-۱۳۹۹ را اعلام نمود.
بر این اساس دانشجویان متقاضی انتقال و میهمانی باید نسبت به ثبت درخواست، رسیدگی و پاسخگویی به تقاضاهای انتقال و میهمانی دانشجویان بر مبنای بازه های زمانی اعلام شده اقدامات لازم را به عمل آورند.
همینطور نقل و انتقال دانشجویان تنها از راه سامانه مذکور مقدور و قابل پیگیری می باشد و لازم است دانشجویان در مورد استفاده از سایت یا سامانه دیگر دانشگاه به این منظور اجتناب کنند. همینطور دانشگاه ها یا دانشکده های علوم پزشکی که در نیم سال مذکور پذیرش دانشجوی انتقال یا میهمانی ندارند، اطلاع رسانی لازم را در این خصوص صورت خواهد گرفت.
بر این اساس ثبت نام دانشجویان متقاضی انتقال و مهمانی در دانشگاه های علوم پزشکی و بارگذاری مدارک لازم از ۲۰ آبان آغاز می شود و تا ۱۰ آذر ادامه دارد و بررسی مدارک و اعلام نقص توسط دانشگاه مبداء و ویرایش توسط دانشجو هم از ۱۱ تا ۲۰ آذر صورت می گیرد.
همینطور ۲۶ آذر تا ۱۰ دی ۹۹ هم تمام فرصت ویرایش دانشجویان و رسیدگی و اعلام نتیجه توسط دانشگاه مبداء انجام خواهد گرفت و در نهایت ۱۱ تا ۲۳ دی ۹۹ هم بررسی مدارک و اعلام نقص توسط دانشگاه مقصد و ویرایش توسط دانشجو به اتمام می رسد.
در نهایت ۲۴ دی تا ۸ بهمن۹۹ فرصت ویرایش دانشجویان و رسیدگی و اعلام نتیجه توسط دانشگاه علوم پزشکی مقصد به اتمام خواهد رسید.
منبع:

1399/08/17
19:27:56
5.0 / 5
1230
تگهای خبر: آموزش , دانشجو , دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
دانلود عکس