معاون آموزشی دانشگاه بوعلی سینا:

دانشجویان ورودی برای ثبت نام و تحویل مدارك به دانشگاه نیایند

دانشجویان ورودی برای ثبت نام و تحویل مدارك به دانشگاه نیایند

همدان معاون امور آموزشی و تحصیلات تكمیلی دانشگاه بوعلی سینا اظهار داشت: دانشجویان جدیدالورود به هیچ وجه برای انجام مراحل ثبت نام و یا تحویل مدارك به دانشگاه رجوع نكنند چونكه هیچ نوع مداركی را تحویل نمی گیریم.


دکتر حسن ساری خانی در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: نو ورودی های دانشگاه بوعلی باید همه مدارک خویش را در سامانه بارگذاری کنند و بعد از آنکه کلاس ها به صورت حضوری برگزار شد، فقط اصل مدرک دوره قبلی خویش را به دانشگاه عرضه کنند و بقیه مدارک مورد نیاز نیست.
وی خاطرنشان کرد: از روز شنبه ۱۷ آبان ماه کارشناسان در حال بررسی ثبت نام دانشجویان هستند و بعد از تأیید ثبت نام یک پیامک برای دانشجویان ارسال می شود و با افرادی که مدارکشان ناقص باشد تماس می گیرند تا ثبت نام خویش را کامل کنند.
ساری خانی افزود: تنها مساله ای که وجود دارد این است که این امکان وجود دارد شماره همراه ثبت شده غیرفعال یا اشتباه باشد که دانشجویان تا دوشنبه ۱۹ آبان ماه می توانند نسبت به تغییر شماره همراه خود اقدام نمایند.
معاون امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه بوعلی سینا تصریح کرد: دانشجویان برای دریافت گواهی معافیت نظام وظیفه باید در سایت مشخص کنند که مشمول نظام وظیفه هستند تا گواهی اشتغال به تحصیل دریافت نمایند.
وی با اشاره به اینکه این گواهی نیازی به مهر دانشگاه ندارد، مطرح کرد: به دفاتر پلیس +۱۰ گفته شده فقط با نامه قبولی معافیت تحصیلی را انجام دهند اما برخی دفاتر همکاری نمی کنند و می گویند باید مهر دانشگاه داشته باشد ازاین رو دانشجویان می توانند به دفتر دیگری رجوع کنند و به آنها یک ماه برای این کار مهلت داده شده است.1399/08/18
22:03:58
5.0 / 5
1362
تگهای خبر: آموزش , دانشجو , دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
دانلود عکس