آغاز ثبت نام نقل و انتقال دانشگاه آزاد از فردا

آغاز ثبت نام نقل و انتقال دانشگاه آزاد از فردا

به گزارش دانلود عكس ثبت نام نقل و انتقال نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ دانشگاه آزاد اسلامی از فردا (25 خرداد) شروع می شود.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، زمان ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی تا 31 تیرماه ادامه دارد و متقاضیان برای ثبت نام بایستی به سامانه منادا به نشانی http: // monada.iau.ir رجوع و درخواست خویش را ثبت کنند.
تمامی مراحل و فرآیند رسیدگی به درخواست های نقل و انتقال دانشجویی از راه سامانه منادا قابل پیگیری می باشد، متقاضیان از رجوع حضوری به سازمان مرکزی و واحدهای دانشگاهی اجتناب کنند.
با توجه شرایط خاص پیش آمده در کشور به واسطه شیوع بیماری کرونا و به منظور رضایت خاطر دانشجویان و ایجاد آرامش و رفع دغدغه های خانواده ها و پیشگیری از ترددهای بی مورد و خطرات ناشی از آن و همینطور جلوگیری از سرایت ویروس کرونا، تسهیلاتی برای مهمانی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در نیمسال اول سال تحصیلی 1400-1399 در نظر گرفته شده است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، برپایه دستورالعمل ابلاغی؛ به منظور کاهش تردد دانشجویان بین محل سکونت و تحصیل و تاثیر آن در مهار بیماری کرونا، یک نیمسال مهمانی دانشجویان در تمامی مقاطع تحصیلی به شهر محل سکونت با عنایت به دارا بودن شرایط عمومی مندرج در شیوه نامه نقل و انتقال دانشجویی، دایر بودن رشته/گرایش دانشجو در واحد دانشگاهی مقصد، تأیید عدم مغایرت محل سکونت با واحد مقصد انتخابی دانشجو و موافقت واحد دانشگاهی مبدأ و مقصد امکانپذیر است.1399/03/25
14:09:23
5.0 / 5
2189
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
دانلود عکس