به همت جهاددانشگاهی استان انجام می شود:

برگزاری پنجمین دوره مسابقات ملی دفاع سه دقیقه ای در استان مركزی

برگزاری پنجمین دوره مسابقات ملی دفاع سه دقیقه ای در استان مركزی

دانلود عكس: مركزی معاون فرهنگی جهاددانشگاهی استان مركزی از برگزاری پنجمین دوره مسابقات ملی دفاع سه دقیقه ای پایان نامه های دانشجویی در این استان آگاهی داد.


مجتبی غلامی در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: مسابقات ملی پایان نامه سه دقیقه ای یا MT3، بستری برای رشد و تقویت مهارت های ارتباطی، بیانی و ایده پردازی در دانشجویان و فرصتی برای برقراری ارتباط بین فضای دانشگاه، صنعت و جامعه و کاربردی کردن پژوهش ها و تحقیقات دانشجویی است.
وی ادامه داد: این مسابقات از سال ۲۰۰۸ میلادی در دانشگاه کوئینزلند استرالیا شروع شده و هم اکنون در تعداد زیادی از دانشگاه های معتبر دنیا اجرا می شود. در ایران به همت سازمان انتشارات جهاددانشگاهی این مسابقات از سال ۱۳۹۵ بعنوان بخش جنبی جشنواره پایان نامه سال دانشجویی کلید خورد و در ادامه به صورت مستقل در سالهای ۱۳۹۶، ۹۷ و ۹۸ ادامه یافت و امسال پنجمین دوره آن برگزار می شود.
معاون فرهنگی جهاددانشگاهی استان مرکزی افزود: سال 1398 برای نخستین بار این مسابقات در استان مرکزی توسط سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی این استان انجام شد و امسال نیز برای دومین سال، این مسابقات در استان مرکزی برگزار می شود.
غلامی در ادامه اظهار داشت: دانش آموختگانی که از شروع سال تحصیلی 96-95 تا اختتام مهرماه سال ۱۳۹۹ از پایان نامه خود دفاع کرده باشند، همین طور دانشجویانی که پروپوزال پایان نامه خودرا تا اختتام آبان ماه ۹۹ به تصویب رسانده اند، می توانند در این دوره از مسابقات شرکت نمایند.
وی افزود: تنها فارغ التحصیلان و دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری امکان شرکت در این مسابقات را دارند و پایان نامه های مقطع کارشناسی به هیچ وجه پذیرفته نخواهد شد.
معاون فرهنگی جهاددانشگاهی استان مرکزی اضافه کرد: زمان ارائه برای هر شرکت کننده فقط ۳ دقیقه خواهد بود و به ازای زمان اضافی تا ۱۰ ثانیه ۲ امتیاز از مجموع امتیاز شرکت کننده کسر می شود و در صورت اضافه شدن بیش از ۱۰ ثانیه، شرکت کننده از مسابقه حذف می شود.
وی ادامه داد: این مسابقات در آذر ماه 1399 برگزار می شود.
منبع:

1399/08/24
22:59:04
5.0 / 5
1453
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس