در دانشگاه های انگلیس انجام می شود؛

دریافت انبوه تست كرونا از دانشجویان

دریافت انبوه تست كرونا از دانشجویان

با بیان دولت انگلیس، دانشگاه های این كشور از دانشجویان خود تست انبوه ˮكووید-19ˮ دریافت می كنند.


به گزارش دانلود عکس به نقل از یودبلیونیوز، دولت انگلیس به رؤسای دانشگاه های این کشور دستور داد که دریافت تست کرونا از دانشجویان را در سطح انبوه انجام دهند.
در این ابلاغیه آمده که دریافت انبوه تست "کووید-۱۹" باید قبل از اتمام ماه نوامبر آغاز شود.
"میشل دونلان" رئیس دانشگاه های انگلیس در نامه ای به رؤسای دانشگاه های این کشور اظهار داشت: این برنامه دریافت تست کرونا از دانشجویان با بهره گیری از دستگاه های محرک صورت گیرد که برای فرآیندسازی نیازی به آزمایشگاه ندارد و می تواند نتایج را در عرض یک ساعت تعیین کند.
وی معتقد می باشد با انجام این برنامه و دریافت تست کرونا به صورت انبوه، دانشجویان برای تعطیلات کریسمس با خیال آسوده و امن به خانه های خود بازمی گردند.
گفته شده انجام این برنامه از تاریخ ۳۰ نوامبر شروع می شود و تا تاریخ ۶ دسامبر ادامه خواهد یافت که بعنوان "آزمایش پیش از اختتام ترم" شناخته می شود. این بدان معناست که برخی دانشجویان می توانند بلافاصله پس از آن که تست کرونا آنها منفی شد، به خانه های خود بازگردند.
دانشجویانی هم که تست آنها مثبت شد، قرنطینه خواهند شد.
گروه مشاوره علمی دولت انگلیس در مورد این که دانشجویان در تعطیلات کریسمس در تجمعات خانوادگی شهرهای خود حضور یابند؛ بعنوان "خطری قابل توجه" هشدار داده است.
همه شهرهای انگلیس که هم اکنون تحت محدودیت های سطح ۳ هستند، تعداد زیادی دانشجو دارند. این شهرها شامل لیورپول، شفیلد، ناتینگهام و منچستر می شود.
حدود ۳۷۰ هزار دانشجو در انگلیس در کریسمس از مناطق شمالی انگلیس به خانه های خود سفر خواهند کرد.1399/09/01
14:07:38
5.0 / 5
1465
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه , سفر , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس