تمدید مهلت ارسال ایده های برتر دانشجویی در مواجهه با چالش های پساكرونا

تمدید مهلت ارسال ایده های برتر دانشجویی در مواجهه با چالش های پساكرونا

دانلود عكس: مهلت ارسال ایده به مسابقه ایده های برتر دانشجویی در مواجهه با چالش های دوران پساكرونا، ویژه دانشجویان دانشگاه تهران تا پانزدهم آذر ماه سال جاری تمدید گردید.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، بنا بر اعلام اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، مسابقه ایده های برتر دانشجویی در مواجهه با چالش های دوران پساکرونا، ویژه دانشجویان دانشگاه تهران با هدف استفاده از ایده های خلاقانه و بدیع دانشجویان دانشگاه تهران در رابطه با چگونگی مواجهه با چالش های دوران پساکرونا برگزار می گردد.
افزایش سلامت و کاهش ناهنجاری های فردی و اجتماعی ناشی از کرونا، رونق بخشی و پویایی کارهای فرهنگی و اجتماعی با بهره گیری از فناوری اطلاعات و فضای مجازی، تقویت کارهای گروهی و مشارکت های اجتماعی، رونق کسب و کارهای نوظهور در حوزه های خانگی، گردشگری، فناوری اطلاعات، صنایع فرهنگی و فناوری های نرم، ارتقای روحیه سرزندگی، نشاط و امیدواری نسل جوان نسبت به آینده و آموزش در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی از محورهای این مسابقه است.
دانشجویان دانشگاه تهران جهت شرکت در مسابقه و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سامانه culfest.ut.ac.ir مراجعه و نسبت به تکمیل فرم ثبت ایده اقدام نمایند. افزون بر اهدای جوایز بهادار به ایده های برتر، از آن دسته از ایده های برتری که قابلیت اجرا داشته باشند، حمایت خواهد شد.
منبع:

1399/09/03
22:42:46
5.0 / 5
1399
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس