معاون دانشجویی دانشگاه علامه اعلام كرد

شرط ورود و استفاده دانشجویان علامه از خوابگاه ها در تابستان

شرط ورود و استفاده دانشجویان علامه از خوابگاه ها در تابستان

به گزارش دانلود عكس معاون دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی با تاكید بر اینكه دانشجویان متقاضی ورود به خوابگاه موظف به ارائه كارت سلامت هستند، اظهار داشت: زمان دقیق بازگشایی خوابگاه های دانشگاه فعلا معلوم نیست.


دکتر غلامرضا لطیفی در گفت و گو با ایسنا، ضمن بیان این مطلب به تشریح برنامه دانشگاه علامه طباطبایی برای حضور دانشجویان در محیط های خوابگاهی اشاره نمود و اظهار نمود: در حال انجام کار کارشناسی برای تصمیم گیری درباب نحوه بازگشایی خوابگاه ها و حضور دانشجویان متقاضی خوابگاه در محیط های خوابگاهی هستیم و فعلا دراین زمینه به جمع بندی نهایی نرسیده ایم.
ایشان سپس با تاکید بر اینکه دانشگاه های تهران در چارچوب پروتکل مشخص و هماهنگی خوابگاه های خودرا در ترم جاری باز خواهند کرد، اظهار داشت: البته دانشگاه های فنی به سبب شرایط خاص متفاوت تر از دانشگاه های دیگر هستند اما به طورکلی دانشگاه های تهران دنبال این هستند در چارچوب یک پروتکل مشخص هماهنگ خوابگاه های خودرا در صورت نیاز برای ترم جاری بازگشایی کنند که هنوز دراین زمینه به تصمیم نهایی نرسیده ایم.
معاون دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی با تاکید بر اینکه تمامی دانشجویان متقاضی خوابگاه در صورت حضور در این مراکز موظف به داشتن کارت برگ سلامت هستند، اظهار داشت: دانشجویان می توانند این برگه سلامت را با مراجعه به مراکز درمانی و یا حتی مراجعه به مراکز بهداشتی درمانی دانشگاه دریافت نمایند اما به همراه داشتن کارت سلامت برای ورود به خوابگاه لازم است.
دکتر لطیفی با اعلان اینکه اسکان در خوابگاه های دانشجویی دانشگاه علامه شامل تمام دانشجویان نخواهد شد، اظهار داشت: تنها دانشجویان دوره دکتری و کارشناسی ارشد که در آستانه دفاع و انجام پروژه های میدانی هستند می توانند درخواست خودرا برای اسکان در خوابگاه ارائه بدهند. بدین سبب همه دانشجویان نمی توانند در محیط های خوابگاهی حضور داشته باشند. ضمن اینکه ظرفیت پذیرش در این مراکز باید کمتر از ۵۰ درصد باشد.
معاون دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی از ضدعفونی تمامی مراکز خوابگاهی این دانشگاه آگاهی داد و اظهار داشت: در صورت بازگشایی خوابگاه ها پروتکل های بهداشتی ابلاغی از طرف سازمان امور دانشجویان و وزارت بهداشت بطور کامل اجرا می گردد ضمن اینکه رعایت فاصله اجتماعی دانشجویان در محیط های خوابگاهی از موارد مورد تاکید ما در صورت شروع به کار خوابگاه ها است.
دکتر لطیفی در آخر با تاکید بر اینکه هم اکنون ۱۷۰ دانشجوی خارجی دانشگاه علامه در خوابگاه های این دانشگاه اسکان دارند، اظهار داشت: این دانشجویان پس از شیوع ویروس کرونا موفق نشدند از کشور بیرون بروند، بدین سبب همچنان در خوابگاه ها سکونت دارند و پروتکل های بهداشتی بطور کامل در خوابگاه های خارجی نیز اجرایی می شود.
منبع:

1399/03/27
14:26:44
5.0 / 5
2315
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس