دبیر ستاد سلولهای بنیادی:

شتاب گیری علوم سلول های بنیادی در زیست بوم فناوری و نوآوری

شتاب گیری علوم سلول های بنیادی در زیست بوم فناوری و نوآوری

به گزارش دانلود عكس دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی معاونت علمی و فناوری اظهار داشت: علوم سلول های بنیادی در زیست بوم فناوری و نوآوری در حال شتابگیری است.به گزارش دانلود عکس به نقل از معاونت علمی و فناوری، امیرعلی حمیدیه ضمن اشاره به فعالیت ۱۴۰ شرکت دانش بنیان در حوزه سلول های بنیادی اظهار داشت: فعالیت این شرکت ها از تولید ظرف کشت سلول که پیش از این همه وارداتی است تا محیط کشت و تکثیرسلول را در بر می گیرد.
به گفته حمیدیه، برپایه سند توسعه سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی، تحولی بزرگ در این عرصه صورت گرفت و تبدیل این علم به ثروت را محقق کرد.
دبیرستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری همینطور بیان نمود: از نظر تولید علم در حوزه سلول های بنیادی هم جایگاه ایران بسیار قابل قبول است و در کنار کشورهایی ایستاده ایم که روزی تنها قدرتمندان این حوزه علمی بودند. اما با تلاشهای صورت گرفته در زیست بوم فناوری و نوآوری کاری کردیم که به فهرست کشورهای دارای این فناوری پیوستیم و امروز ایران یکی از نامداران سلول های بنیادی در دنیا است.
حمیدیه افزود: ایران پیشتازترین کشور اسلامی در حوزه سلول های بنیادی است و این مورد بر توانمندی سرآمدان علمی کشور صحه می گذارد.


منبع:

1399/09/06
16:16:44
5.0 / 5
1422
تگهای خبر: شركت , فناوری , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس