بازرس كل امور آموزشی و پژوهشی سازمان بازرسی:

باید شبكه علمی كشور بر بستر اینترنت ملی شكل بگیرد

باید شبكه علمی كشور بر بستر اینترنت ملی شكل بگیرد

به گزارش دانلود عكس بازرس كل امور آموزشی و پژوهشی سازمان بازرسی كل كشور با اشاره به اینكه پیوستن دانشگاه ها به سامانه سجاد امكان جعل مدرك را می كاهد، اظهار داشت: باید شبكه علمی كشور بر بستر اینترنت ملی شكل بگیرد تا امنیت این سامانه ها چند برابر شود.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، غلامرضا خدادادی در نشست مشترک با ریاست سازمان امور دانشجویان و ارتباط مجازی با معاونین آموزشی دانشگاه ها اظهار نمود: وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و سازمان امور دانشجویان همکاری خوبی در جهت تحقق اهداف سازمان بازرسی در شفافیت وظایف بخصوص استفاده از دولت الکترونیک دارند که قدردانی می نماییم.
وی اتصال سامانه سجاد سازمان امور دانشجویان و دانشگاه ها را به سامانه استعلام مدرک تحصیلی که مهرماه جاری توسط ریاست جمهوری راه اندازی شد بسیار مطلوب عنوان و تصریح کرد: با درج تاییدهای مختلف بر روی مدارک تحصیلی امکان جعل آنها بسیار کم خواهد شد.
بازرس کل امور آموزشی و پژوهشی سازمان بازرسی کل کشور، اظهار نمود: این سازمان نامه ای به معاون اول رئیس جمهور ارسال کرده است تا دستگاه ‎های اجرایی نسبت به استعلام مدارک تحصیلی شاغلین خود از سامانه مدارک تحصیلی اقدام نمایند.
بر مبنای اعلام روابط عمومی سازمان امور دانشجویان، خدادادی تصریح کرد: برای تکمیل سامانه سجاد و سامانه استعلام مدارک تحصیلی باید شبکه علمی کشور بر بستر اینترنت ملی شکل بگیرد تا امنیت این سامانه ها چند برابر شود.
منبع:

1399/09/06
19:30:00
5.0 / 5
1277
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس