مدیركل امور دانشجویی دانشگاه خبر داد:

معرفی دانشجوی نمونه مهارتی در دانشگاه علمی كاربردی كشور

معرفی دانشجوی نمونه مهارتی در دانشگاه علمی كاربردی كشور

به گزارش دانلود عکس لرستان مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی کشور اظهار داشت: سال جاری برای نخستین بار دانشجوی نمونه مهارتی را انتخاب و معرفی خواهیم کرد.


دکتر روحیان امروز ۲۶ آذرماه در مراسم ورود دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علمی کاربردی لرستان که به صورت وبینار در محل سالن کنفرانس این دانشگاه برگزار شد، با تبریک ۲۷ آذر روز وحدت حوزه و دانشگاه اظهار نمود: در اداره خدمات و بیمه دانشجویی با دریافت رقم جزئی از دانشجو آنها را تا دو سال تحت پوشش بیمه قرار می دهیم.
وی با اشاره به اینکه سال جاری برای نخستین بار دانشجوی نمونه مهارتی را انتخاب و معرفی خواهیم کرد، اضافه کرد: دانشجویان در بخش های مختلف صنعت، هنر، مدیریت و خدمات و کشاورزی( گیاهان دارویی و صنایع غذایی) تحصیل می کنند.
مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی کشور بیان نمود: استعدادیابی و مهارت یابی دانشجویان را مدنظر داریم تا باهم دانشجویان خود مورد سنجش و رقابت قرار گیرند.
روحیان ضمن اشاره به اینکه دانشگاه علمی کاربردی سابقه طولانی در بحث مشاوره و سلامت روان دارد، اضافه کرد: پزشک معتمد را همه دانشگاه ها دارند و نیاز است این دانشگاه هم داشته باشد.
وی ادامه داد: نیاز است در این شرایط کرونایی مشاوره ها در دفاتر مرکز خدمات و مشاوره تلفنی پیگیری شود.
منبع:

1399/09/28
12:47:08
5.0 / 5
1387
تگهای خبر: بیمه , خدمات , دانشجو , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
دانلود عکس