اعلام فهرست دانشگاه های خارجی مورد تایید وزارت علوم

اعلام فهرست دانشگاه های خارجی مورد تایید وزارت علوم

سازمان امور دانشجویان فهرست دانشگاه های خارجی مورد تایید وزارت علوم در 109 کشور جهان را اعلام نمود.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا؛ اداره کل امور دانش آموختگان سازمان امور دانشجویان فهرست جدید سطح بندی دانشگاه های خارج از کشور برای ادامه تحصیل پس از سپتامبر ۲۰۲۱ در ۱۰۹ کشور جهان را منتشر نمود.
اداره کل امور دانش آموختگان سازمان امور دانشجویان در امتداد اعتبارسنجی دانشگاه های معتبر جهان، نسبت به بررسی و اعلام اعتبار دانشگاه های خارج از کشور برای سپتامبر ۲۰۲۱ "صرفا رشته هایی که در حیطه وظایف وزارت علوم است، اقدام نموده است.
بر این اساس در سال ۲۰۲۱ دانشگاه های ۱۰۹ کشور به روزرسانی و در سه گروه الف (ممتاز)، ب(خوب) و ج( متوسط) دسته بندی و تفکیک شده اند که برمبنای فهرست پخش شده، ۶۰۳ دانشگاه در گروه الف، ۸۱۸ دانشگاه گروه ب و ۱۱۰۵ دانشگاه در گروه ج قرار دارد.
متقاضیان ادامه تحصیل در مقطع دکتری در دانشگاه های خارج از کشور از تاریخ اول تیر سال 98 برابر با (۲۲/۰۶/۲۰۱۹) فقط در دانشگاه های گروه الف (ممتاز) و گروه ب (خوب) قابل مشاهده در پایگاه اطلاع رسانی اداره کل امور دانش آموختگان سازمان امور دانشجویان ثبت نام رسمی کنند.
مدارک صادره از دانشگاه های گروه ج (متوسط) چنانچه پذیرش رسمی آنها بعد از تاریخ فوقشده باشد، فقط تا مقطع کارشناسی ارشد قابل بررسی و ارزشیابی است.
همین طور فهرست به روز شده در پایگاه اطلاع رسانی اداره کل امور دانش آموختگان سازمان دانشجویان به آدرس http: //www.grad.saorg.ir قابل مشاهده می باشد.1399/10/08
23:55:52
5.0 / 5
1064
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
دانلود عکس