گرامیداشت مجازی روز مارتین لوتر كینگ در دانشگاه

گرامیداشت مجازی روز مارتین لوتر كینگ در دانشگاه

دانلود عکس: دانشگاه میشیگان به مناسبت زادروز مارتین لوتر کینگ جونیور یک رویداد مجازی برگزار می نماید.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، باتوجه به شیوع کروناویروس، امسال روز مارتین لوتر کینگ در دانشگاه "میشیگان" و دانشگاه "میشیگان شرقی"متفاوت تر از سالهای گذشته برگزار می گردد.
مقرر است هردوی این دانشگاه ها گرامیداشت مارتین لوتر کینگ را در تاریخ ۱۸ ژانویه سال آتی برگزار کنند.
کمیته برگزاری این رویداد اظهار داشت: امسال در این بزرگداشت به موارد زیادی پرداخته می شود. همچون این موارد بی عدالتی نژادی و همه گیری کروناویروس است.
در این میان، دانشجویان دانشگاه میشیگان تشویق شده اند که با بهره گیری از یک هشتگ تعریف شده، در شبکه های اجتماعی به مکالمه با یکدیگر بپردازند.
دانشگاه میشیگان در ادامه ماه ژانویه و حتی فوریه و مارس نیز چندین رویداد همچون سخنرانی های مختلف و تحقیقات مربوط با جامعه و آموزش در مورد نژاد و سیاست را برگزار خواهدنمود.
برگزاری سایر رویدادها همچون جوایز مقاله نویسی و اعطای بورس تحصیلی به صورت مجازی است.
روز مارتین لوتر کینگ یکی از تعطیلات رسمی سراسری فدرال در ایالات متحده است که به مناسبت سالروز تولد مارتین لوتر کینگ جونیور در سومین دوشنبه ماه ژانویه هر سال در نظر گرفته شده است.
در این روز مردم، مارتین لوتر کینگ و خدمت او را پاس می دارند و یادبود این کشیش سیاه پوست آمریکایی برنده جایزه صلح نوبل و رهبر جنبش حقوق مدنی آمریکا را با انجام مراسم و برنامه های گسترده برپا می کنند.
منبع:

1399/10/10
15:51:46
5.0 / 5
1680
تگهای خبر: آموزش , دانشجو , دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس