زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی مشخص شد

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی مشخص شد

دانلود عکس: سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرائی کشور تا دهه اول بهمن ماه جاری آگاهی داد.


فاطمه زرین آمیزی در گفت و گو با ایسنا ضمن بیان این مطلب اظهار نمود: هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرائی کشور در امتداد جذب و استخدام نیروی مورد نیاز ۸۱ دستگاه اجرائی در ۲۴۰ شغل برای جذب و استخدام ۳۸ هزار و ۱۸۴ نفر طی روزهای ۱۱ و ۱۲ دی ماه در ۱۸۹ شهر و ۲۷۳۰ حوزه انجام شد.
وی با اعلان اینکه نتایج آزمون هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرائی کشور تا دهه اول بهمن ماه جاری اعلام می شود، اظهار داشت: در پنج شنبه ۱۱ دی ماه تعداد ۲۹۷ هزار و ۹۶ نفر و در روز جمعه ۱۲ دی ماه نیز ۲۶۵ هزار و ۵۸۰ نفر از داوطلبان در هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرائی کشور به رقابت پرداختند.
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به اینکه بیش از ۱۴۰ داوطلب آزمون فوق به ویروس کرونا مبتلا شدند، اشاره کرد: بمنظور ارائه خدمات به آن دسته از متقاضیان هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرائی کشور که گرفتار بیماری کرونا شده اند (اعم از بیمارانی که در بیمارستان بستری و یا در منزل قرنطینه بودند) سازمان سنجش با هماهنگی وزارت بهداشت تدابیر ویژه ای اتخاذ نمود.
وی اضافه کرد: برای حوزه های برگزاری آزمون، دستورالعمل بهداشتی و ضوابط برگزاری آزمون ارسال شده و حوزه ها توجیه شدند. ناظرین بهداشت از طرف وزارت بهداشت قبل، حین و پس از برگزاری آزمون جهت رعایت موارد بهداشتی نظارت کردند.
زرین اظهار نمود: آمار غایبین آزمون فوق پس از قرائت پاسخ نامه سئوالات اعلام خواهد شد.
منبع:

1399/10/15
00:59:06
0.0 / 5
1250
تگهای خبر: آموزش , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
دانلود عکس