سرپرست دانشگاه علوم پزشكی آزاد اسلامی تهران تاكید كرد

ضرورت بهبود شرایط اعضای هیأت علمی و دانشجویان

ضرورت بهبود شرایط اعضای هیأت علمی و دانشجویان

دانلود عكس: سرپرست دانشگاه علوم پزشكی آزاد اسلامی تهران بر ضرورت بهبود شرایط اعضای هیأت علمی و دانشجویان این دانشگاه تاكید نمود.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، دکتر علیرضا خوشدل سرپرست دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، اظهار داشت: خدمت در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی برای بنده توفیقی استثنایی است. ده ها هزار دانشجو در این دانشگاه تحصیل می کنند و بیش از ۷۰ رشته/محل تحصیلی در دانشگاه وجود دارد که ظرفیت بالایی است و اگر بتوانیم کوچکترین قدمی برای ارتقای دانشگاه برداریم، بطور قطع مورد رضایت پروردگار خواهد بود.
وی ادامه داد: بعد از ۳۰ و اندی سال خدمت در ارتش، به بنده تکلیف شد که در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران حضور یابم و امیدواریم بتوانیم در آینده نزدیک شاهد بهبود شرایط اعضای هیأت علمی و دانشجویان باشیم و باید در این راستا گامی موثر برداریم.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران اشاره کرد: جا دارد که در این نشست از دکتر ابطحی رئیس اسبق دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران یاد نماییم. بنده، ایشان را از گذشته می شناسم و درخواست می کنم که به ما مشاوره دهند و در هدایت دانشگاه کمک مان کنند. امیدوارم بتوانم در امتداد بیانات مقام معظم رهبری گام بردارم و دانشگاه را به جایگاه بالایی که شایسته آن است ارتقاء دهیم.
منبع:

1399/04/01
14:47:21
5.0 / 5
2642
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه , مشاوره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
دانلود عکس