رییس صندوق رفاه دانشجویان خبر داد

بهره برداری از 80 خوابگاه دانشجویی در آینده نزدیك

بهره برداری از 80 خوابگاه دانشجویی در آینده نزدیك

به گزارش دانلود عکس رئیس صندوق رفاه دانشجویان با تاکید بر اینکه 80 خوابگاه دانشجویی آماده بهره برداری هستند، اظهار داشت: برخی از خوابگاه ها نیز اوایل بهمن ماه افتتاح خواهند شد.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، دکتر ناصر مطیعی در نشستی که بمنظور هماهنگی و هم اندیشی درباب برگزاری مراسم افتتاح خوابگاه ها و خیرین نیک اندیش در طرح مشارکت خیّرین در ارتقاء خوابگاه های دانشجویی برگزار شد، اظهار داشت: با عنایت به کمک های محوری خیرین طرح مشارکت و مساعدتِ آنها در جهت طرح های ارتقای سه جانبه خوابگاه های دانشجویی آغاز شد و خوشبختانه کار به خوبی پیش رفت و عملیات بیش از ۸۰ خوابگاه از مجموعه لیست خوابگاه ها به مراحل پایانی رسیده و به زودی آماده بهره برداری خواهند شد.
ایشان در ادامه از افزایش تعداد ظرفیت خوابگاه های دانشگاه ها آگاهی داد و اظهار داشت: هم اکنون تعداد زیادی از خوابگاه های دانشجویی نیز هم قابل بهره برداری شده اند که تا بهمن ماه سال جاری با حضور وزیر علوم افتتاح می شوند.
علیرضا صولتی معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری صندوق رفاه دانشجویان نیز با ارائه ی گزارش روند طرح ارتقای خوابگاه های دانشجویی اضافه کرد: در قالب طرح ارتقای خوابگاه های دانشجویی درمجموع، برای ارتقاء ۱۰۵ خوابگاه با دانشگاه ها به توافق رسیدیم و تا حالا از ۱۰۵ خوابگاه، بیش از ۸۰ خوابگاه آماده ی افتتاح هستند که این خوابگاهها در ۳۴ دانشگاه مستقر هستند و برخی دانشگاه ها بیش از یک خوابگاه در طرح ارتقاء داشته اند.
وی افزود: صندوق رفاه دانشجویان در پرداخت ها برای طرح ارتقاء، باوجود کاهش منابع مالی ِ موثر از شرایط اقتصادی و شیوع بیماری کرونا به تعهدات خود بطور کامل عمل نموده است که این مهم، موجبات رضایتمندی دانشگاه ها را فراهم نموده، برای اینکه بار مالی که ممکن بود با تاخیر در عمل به تعهدات بر دوش دانشگاه ها گذاشته شود از ایشان برداشته شده و در همین راستا و برمبنای تفاهم نامه، خیّرین محترم نیز به تعهدات خود عمل نموده اند.
معاون برنامه ریزی صندوق رفاه دانشجویان در آخر اظهار نمود: از ۱۰۵ خوابگاه شرکت کننده در طرح، ۱۸ خوابگاه باقی مانده و بیش از ۸۰ خوابگاه تا کنون آماده افتتاح است که از این تعداد ۳۶ خوابگاه متعلق به دانشگاه فنی و حرفه ای است که ۲۳ تای آن به پایان رسیده و ۱۳ خوابگاه در مرحله ی تکمیل قرار دارند.
منبع:

1399/10/23
23:04:33
0.0 / 5
1188
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس