صدور احكام بازنشستگان غیرهیات علمی در انتظار اطلاعات ارسالی دستگاهها

صدور احكام بازنشستگان غیرهیات علمی در انتظار اطلاعات ارسالی دستگاهها

به گزارش دانلود عکس مدیرکل فنی صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به صدور احکام 90 درصد شاغلین همطراز یا هم رتبه بر طبق اطلاعات ارسالی از طرف دانشگاه ها اظهار داشت:  با وجود مکاتبه این صندوق با دانشگاه فنی و حرفه ای، اطلاعات لازم و کامل برای صدور احکام بازنشستگان غیرهیات علمی آن دانشگاه و در مجموع 37 هزار بازنشسته غیرهیات علمی زیرمجموعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مطابق با صورتجلسه های 25 آذرماه 99 (سازمان برنامه و بودجه) و دوم دیماه 99 (صندوق بازنشستگی) ارسال نشده است.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، به دنبال مراجعه تعدادی از بازنشستگان غیرهیات علمی دانشگاه فنی و حرفه ای به صندوق بازنشستگی کشوری برای پیگیری صدور اصلاحیه احکام حقوقی ‏شان بعد از متناسب سازی مهرماه ۹۹ جلسه ‏ای با حضور مدیرکل فنی صندوق بازنشستگی کشوری در محل این صندوق انجام شد.
اکبر شیرمحمدی مدیرکل فنی صندوق بازنشستگی کشوری در این نشست، با اشاره به اینکه صدور احکام متناسب سازی حقوق بازنشستگان تحت پوشش بر طبق بخشنامه سازمان برنامه و بودجه یک وظیفه و تعهد است، اظهار داشت: این صندوق همانطور که برای بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر از بازنشستگان در دستگاه های اجرائی مختلف حکم متناسب سازی صادر کرده، متعهد است که برای بازنشستگان غیرهیات علمی دانشگاه فنی و حرفه ای نیز احکام جدید را صادر کند.
شیرمحمدی صدور احکام ۹۰ درصد شاغلین همطراز یا هم رتبه را بر طبق اطلاعات ارسالی از طرف دانشگاه ها عنوان نمود و اضافه کرد: با وجود مکاتبه این صندوق با دانشگاه فنی و حرفه ای، اطلاعات لازم و کامل برای صدور احکام بازنشستگان غیرهیات علمی آن دانشگاه و در مجموع ۳۷ هزار بازنشسته غیرهیات علمی زیرمجموعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مطابق با صورتجلسه های ۲۵ آذرماه ۹۹ (سازمان برنامه و بودجه) و دوم دیماه ۹۹ (صندوق بازنشستگی) ارسال نشده است.
وی اشاره کرد: صدور احکام برمبنای ۹۰ درصد شاغل نیازمند تعیین میزان حقوق افراد با شرایط مختلف از طرف دانشگاه است که این اطلاعات باید بوسیله وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دانشگاه های فرهنگیان و فنی و حرفه ای به صندوق ارائه شود و صندوق بازنشستگی نیز بر طبق همان اطلاعات احکام جدید بازنشستگان غیرهیات علمی آنها را یکجا صادر کند.
شیرمحمدی اشاره کرد: روند صدور احکام در حال انجام می باشد و مکاتبات بین صندوق و دانشگاه فنی و حرفه ای انجام شده و به محض اینکه اطلاعات لازم در اختیار صندوق قرار بگیرد، احکام سریعا صادر می شود.
وی از دستگاه های اجرائی مذکور که احکام بازنشستگان کشوری آنها نیازمند اصلاحیه است، خواست تا ضمن سرعت بخشیدن به تهیه و ارسال اطلاعات لازم با این صندوق برای صدور احکام جدید بر طبق متناسب سازی مهرماه ۹۹ همکاری کنند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، گفتنی است، در این جلسه و با گفتگوی تلفنی بین مدیرکل فنی صندوق بازنشستگی کشوری و مسئولان دانشگاه فنی و حرفه ای، قرار شد تا در ایام آتی اطلاعات حقوق شاغلین همطراز این دانشگاه برای صدور احکام ۹۰ درصد در اختیار صندوق بازنشستگی قرار بگیرد.
منبع:

1399/11/01
14:02:16
0.0 / 5
1106
تگهای خبر: دانشگاه , فرهنگ , فناوری , مد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس