نتایج اولیه آزمون استخدامی شنبه اعلام می شود

نتایج اولیه آزمون استخدامی شنبه اعلام می شود

دانلود عکس: سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از نتایج اولیه هشتمین آزمون استخدامی متمرکز 28 دستگاه اجرائی کشور در سال 1399 در روز شنبه، 11 بهمن ماه جاری آگاهی داد.


فاطمه زرین آمیزی در گفت و گو با ایسنا ضمن بیان این مطلب اظهار نمود: نتایج اولیه هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرائی کشور در سال ۹۹ تا ساعت ۲۰ روز شنبه مورخ ۱۱ بهمن بر روی درگاه سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.
ایشان سپس اشاره کرد: متقاضیان هریک از دستگاه های اجرائی بعد از دریافت نتیجه آزمون، درصورتی که برمبنای نتیجه مندرج در کارنامه آزمون جزء معرفی شدگان برای مرحله بررسی مدارک باشند، باید برای اطلاع از اطلاعیه و اقدامات بعدی در روز چهارشنبه مورخ ۱۵ بهمن به آدرس درگاه اینترنتی دستگاه مورد نظر به شرح جدول انتشار یافته در سایت سازمان سنجش مراجعه و باتوجه به مفاد اطلاعیه مندرج در درگاه دستگاه مورد نظر، اقدام نمایند.
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور با اعلان اینکه اسامی ۲۸ دستگاه اجرائی بر روی سایت این سازمان قرار دارد، اشاره کرد: متقاضیان معرفی شده برای مرحله بررسی مدارک که متقاضی استفاده از بند مربوط به احراز سابقه ۱۰ سال سکونت باشند، جهت تایید اطلاعات خوداظهاری در خصوص بومی شهرستانی، الزامی است فرم استشهاد محلی موضوع اطلاعیه مورخ ۲۷ مهر ۹۹ مندرج در درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش را تکمیل کرده و بعد از تایید از مرجع مربوطه در هنگام مراجعه به دستگاه اجرائی در زمان بررسی مدارک، به همراه داشته باشند. درصورت عدم ارائه مدارک بومی شهرستانی، امتیاز بومی، لغو شده و از نمره مکتسبه کسر خواهد شد و وضعیت متقاضی برمبنای نمره مکتسبه جدید در رقابت با سایر متقاضیان ملاک عمل قرار خواهد گرفت.
زرین اشاره کرد: عدم مراجعه متقاضی در مهلت تعیین شده برمبنای اطلاعیه اعلام شده توسط دستگاه اجرائی جهت بررسی مدارک به منزله انصراف متقاضی از سایر مراحل استخدام تلقی می شود. بعد از بررسی مدارک از بین متقاضیان واجد شرایط تا چند برابر ظرفیت جهت شرکت در مصاحبه استخدامی به هریک از دستگاه های اجرائی معرفی خواهند شد.
منبع:

1399/11/08
23:35:16
0.0 / 5
1112
تگهای خبر: آموزش , اینترنت , شركت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
دانلود عکس