كمك خیرخواهانه بنیانگذار نتفلیكس به یك دانشگاه

كمك خیرخواهانه بنیانگذار نتفلیكس به یك دانشگاه

به گزارش دانلود عکس بنیانگذار ˮنتفلیکسˮ به یک دانشگاه آمریکایی ۳ میلیون دلار وجه نقد اهدا کرد.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، "رید هستینگز"(Reed Hastings) بنیانگذار شرکت "نتفلیکس" برای ۲۰ بورسیه کامل در دانشگاه "رابرت موریس"، ۳ میلیون دلار کمک مالی اهدا می کند.
"نتفلیکس" یک شرکت آمریکایی رسانه جاری است که به پخش آنلاین در سطح جهانی و تولید محصولات نمایشی مانند فیلم سینمایی و مجموعه های تلویزیونی می پردازد.
این بورسیه های تحصیلی ۴ ساله، برای اقشار ضعیف و اقلیت ها است و برای تهیه محل اقامت، هزینه تحصیل و حتی کتاب در نظر گرفته شده است.
"هستینگز" اظهار نمود: بسیار مهم می باشد که دانشگاه ها، مسیرهای استعدادیابی ایجاد کنند. بخصوص برای دانشجویان سیاه پوست و سایر اقلیت ها.
این صندوق بورسیه تحصیلی به معنای ادامه تلاش خیرخواهانه با هدف افزایش فرصت برای اقلیت ها، در امر آموزش است.
دانشگاه رابرت موریس پارسال ۴ هزار و ۱۵۰ دانشجو ثبت نام کرد. ثبت نام اقلیت ها در این دانشگاه ها شامل ۶ درصد دانشجویان سیاه پوست بود.
سخنگوی این دانشگاه اظهار داشت: این بورسیه تحصیلی برای دانشجویانی است که مایلند در رشته های در ارتباط با فناوری یا ریاضیات شغل خویش را دنبال کنند.
دانشجویانی که این بورسیه را دریافت نمودند، می توانند در برنامه های تحصیلی همچون کامپیوتر و سیستم های اطلاعاتی، امنیت سایبری، تجزیه و تحلیل داده ها، علوم فقهی، ریاضیات، آمار و تجزیه و تحلیل پیشبینی و علوم کامپیوتر شرکت نمایند.
منبع:

1399/11/10
14:52:47
0.0 / 5
1352
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
دانلود عکس