مطالبات بازنشستگی كاركنان و اساتید دانشگاه آزاد تعیین تكلیف شد

مطالبات بازنشستگی كاركنان و اساتید دانشگاه آزاد تعیین تكلیف شد

به گزارش دانلود عکس معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: تا آخر سال مطالبات در ارتباط با بازنشستگی کارکنان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی پرداخت خواهد شد.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، دکتر محمد مهدی فداکار در جلسه شورای اداری دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان با اشاره به اینکه به منظور تمرکز زدایی بعضی از تصمیمات سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی به استان ها واگذار شده است، اظهار داشت: سفرهای استانی مدیران دانشگاه آزاد اسلامی می تواند انعکاس دهنده حقیقت های واحدها و مراکز باشد و در تصمیمات مدیران نقش ارزشمند و واقعی تری خواهد داشت.
وی با تاکید بر اینکه برای تعالی دانشگاه آزاد اسلامی همه بخش ها باید مجدانه فعالیت کنند، اظهار نمود: با اینکه با مشکلاتی در دانشگاه آزاد اسلامی مواجه هستیم، اما تلاش می نماییم رفاه کارکنان و اساتید مورد لطمه واقع نشود.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی، تصریح کرد: مدیران واحدها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی در سرتاسر کشور باید از دارایی ها و سرمایه های این مجموعه به نحو احسن نگهداری کنند و اجازه ندهند مورد تعرض و تعدی قرار بگیرد. در حوزه سرمایه گذاری از تجارب و پتانسیل نیروی انسانی درون مجموعه و خارج از آن باید بهره برد و روند سرمایه گذاری باید مطابق با نیازهای بازار باشد.
وی ضمن اشاره به اینکه تا آخر سال مطالبات بازنشستگی کارکنان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی پرداخت می شود، اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی به لحاظ سرمایه و دارایی یکی از مهم ترین نهادهای کشور است و واحدها می توانند با تبدیل به احسن بخشی از دارایی ها، آنها را مولد کنند.
بر مبنای اعلام دانشگاه آزاد اسلامی، فداکار تاکید کرد: بیمه تکمیلی یکی از مطالبات جدی و به حق مجموعه اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی است و همه دغدغه ما این است منافع همکاران با سهولت تأمین شود و فرایند بیمه تکمیلی در مراحل نهایی قرار دارد.
منبع:

1399/11/11
13:34:26
0.0 / 5
1313
تگهای خبر: بیمه , دانشگاه , سفر , مد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
دانلود عکس