رئیس دانشگاه فرهنگیان لرستان:

دانشجو معلم باید بتواند نقش خودرا بعنوان هدایتگر جامعه ایفا كند

دانشجو معلم باید بتواند نقش خودرا بعنوان هدایتگر جامعه ایفا كند

لرستان رئیس دانشگاه فرهنگیان لرستان اظهار داشت: دانشجو معلم با ورود به دستگاه تعلیم و تربیت باید بتواند نقش خودرا بعنوان هدایتگر جامعه ایفا کند.


علی آقایی جودکی امروز ۱۴ بهمن ماه در مراسم استقبال از دانشجو معلمان جدیدالورود دانشگاه فرهنگیان لرستان با تبریک ایام الله دهه فجر و میلاد باسعادت حضرت زهرا(س) و روز زن اظهار نمود: معلمان هدایتگران جامعه بشری هستند و وظیفه خطیر تعلیم و تربیت را بر عهده دارند و براین اساس مسئولین معلمان بسیار سنگین است که باید بر جای پیامبران تکیه کنند.
وی افزود: دانشجو معلمان در وادی مهمی قدم گذاشتند که مسئولیت آنان را دو چندان می کند.
جودکی اضافه کرد: دانشگاه فرهنگیان دانشگاهی ماموریت گرا با رویکرد فرهنگی و تربیتی است که در این دانشگاه نقش تربیتی بر آموزشی به خوبی می چربد.
رئیس دانشگاه فرهنگیان لرستان با تاکید براینکه اساس برنامه های این دانشگاه تربیتی و فرهنگی است، اشاره کرد: دانشگاه فرهنگیان خاص است و بر این اساس دانشجو معلمان و کارکنان باید خاص باشند چونکه تربیت نسل ها را بر عهده دارد.
وی بیان کرد: دانشجو معلم با ورود به دستگاه تعلیم و تربیت باید بتواند نقش خودرا بعنوان هدایتگر این جامعه ایفا کند.
جودکی با تاکید براینکه تا زمانی که نخبگان وارد آموزش و پرورش نشوند تحولی در این دستگاه رخ نخواهد داد، افزود: یکی از اتفاقات مبارک این است نخبگان تمایل دارند به دانشگاه فرهنگیان ورود پیدا کرده و معلم شود.
رئیس دانشگاه فرهنگیان لرستان با اعلان اینکه این دانشگاه مبدا و ملجا تحول در آموزش وپرورش است، تصریح کرد: امیدوارم دانشجو معلمان در امر تعلیم و تربیت تحول به وجود آورده و بتوانند کشور را به توسعه پایدار و همه جانبه برسانند.1399/11/16
18:13:45
0.0 / 5
1051
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
دانلود عکس