معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشكی ایران خبر داد

افزایش ظرفیت آزمون های مجازی از سال آینده

افزایش ظرفیت آزمون های مجازی از سال آینده

به گزارش دانلود عکس معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایران از برنامه این دانشگاه برای افزایش ظرفیت برگزاری آزمون های مجازی در سال آینده اطلاع داد و اظهار داشت: این ظرفیت از ۲۵۰ به ۴۰۰ صندلی افزایش می یابد.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا؛ دکتر ابوالفضل باقری فرد در در سی و هفتمین جلسه شورای دانشگاه علوم پزشکی ایران ضمن بیان این مطلب از طریق اندازی رشته هوش مصنوعی در دانشگاه علوم پزشکی ایران اطلاع داد و اضافه کرد: نخستین دانشگاهی هستیم که در جهت همگرایی رشته ها و هم افزایی علمی، پیگیر راه اندازی رشته هوش مصنوعی هستیم که این مورد مورد تقدیر معاون آموزشی وزارت بهداشت قرار گرفته و درمرحله تصویب درشورای گسترش وزارتخانه است.
وی ضمن اشاره به مشکلات زیر ساخت و مدیریتی آموزش های مجازی اظهار نمود: آموزش های مجازی برای دروس مختلف بخصوص برای حوزه بالین امسال گسترش یافته و برنامه نوید با دارا بودن مزایای قابل توجه برای سال آینده در نظر گرفته شده است.
باقری فرد اظهار داشت: آزمون های مجازی طبق شیوه نامه مصوب برگزار می شود، مرکز آزمون الکترونیک هم با وجود ۲۵۰ صندلی قابل استفاده می باشد که در نظر داریم در سال آینده این ظرفیت را به ۴۰۰ صندلی افزایش دهیم.
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایران اضافه کرد: آزمایشگاه پاتولوژی مجازی برای نخستین بار در کشور توسط دانشگاه علوم پزشکی ایران بوجود آمده که سبب افتخار است.
منبع:

1399/11/20
13:20:48
0.0 / 5
1009
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
دانلود عکس