مقابله كوالكوم با تلاش ان ویدیا برای خرید ای آر ام

مقابله كوالكوم با تلاش ان ویدیا برای خرید ای آر ام

تلاش ان ویدیا برای پرداخت 40 میلیارد دلار بمنظور خرید شرکت سخت افزاری ای آر ام با مخالفت کوالکوم روبه رو شده و این شرکت سخت افزاری در صدد توقف تصمیم مذکور است.به گزارش دانلود عکس به نقل از انگجت، کوالکوم بی سروصدا در تلاش است به هر نحو ممکن خرید ای آر ام توسط ان ویدیا را ناممکن کند. کوالکوم به کمیسیون فدرال تجارت آمریکا و نهادهای رگولاتوری همتای آن در انگلیس، اتحادیه اروپا و چین اعلام نموده که با این خرید تجاری بزرگ و تبعات آن مخالف است.
کوالکوم هشدار داده که ان ویدیا پس از خرید ای آر ام مجوزهای استفاده از معماری پردازنده های تولید ای آر ام را نیز بطور کامل در اختیار می گیرد و آنرا در اختیار دیگر شرکت های تجاری قرار نمی دهد. همین مورد می تواند مشکلات جدی برای خریداران انواع سخت افزارها و تراشه های کامپیوتری بوجود آورد.
در حال حاضر ای آر ام به بیش از ۵۰۰ شرکت مختلف امکان می دهد تا از تولیدات آن استفاده کنند و کوالکوم نیز همچون این شرکت هاست. اما ممکنست ان ویدیا در صورت خریداری ای آر ام شرایط را تغییر داد و رقیب قدیمی خود کوالکوم را با چالش مواجه کند.
به دنبال درخواست کوالکوم، کمیسیون تجارت فدرال آمریکا از ای آر ام، ان ویدیا و سافت بانک مالک فعلی ای آر ام خواسته تا اطلاعات بیشتری را در مورد این معامله و اسناد آن در اختیار این کمیسیون قرار دهند. رسیدگی به این پروسه ممکنست ماه ها طول بکشد و پس ممکنست شرکت ای آی ام برای مدت قابل توجهی بلاتکلیف باقی بماند.

1399/11/25
23:30:11
0.0 / 5
1383
تگهای خبر: خرید , شركت , مد , معماری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس