مدیركل دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان خبر داد

امكان حضور دانشجویان در كلاس های عملی بلامانع شد

امكان حضور دانشجویان در كلاس های عملی بلامانع شد

به گزارش دانلود عکس مدیرکل دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان از آغاز ثبت نام میهمانی دانشجویان برای دروس عملی و آزمایشگاهی در سامانه سجاد اطلاع داد و اظهار داشت: حضور دانشجویان برای کلاس های عملی در خارج از شهرهای قرمز و نارنجی بلا مانع شد.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، دکتر جاماسب نوزری ضمن بیان این مطلب اظهار نمود: در نیم سال دوم سال تحصیلی جاری کلاس ها به صورت مجازی برگزار می گردد اما با مجوز ستاد ملی کرونا برگزاری کلاس های عملی و کارگاهی در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی خارج از شهرهای قرمز و نارنجی بلامانع است.
مدیرکل دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان با اشاره به اینکه دانشجویان دروس عملی و آزمایشگاهی را در شهر محل سکونت خود بگذرانند، اظهار داشت: ثبت نام از دانشجویان متقاضی تا اول اسفند ادامه دارد.
وی تصریح کرد: تشکیل این کلاس ها با رعایت دستورالعمل های بهداشتی مورد تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است و اسکان صرفاً یک دانشجو در هر اتاق خوابگاه از شرایط ابلاغی ستاد ملی مقابله با کرونا است.
مدیرکل دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان ضمن اشاره به ابلاغ ضوابط جدید به دانشگاه ها اظهار داشت: در جهت کاهش تردد و تسهیل در امر گذراندن واحدهای عملی و آزمایشگاهی دانشجویان در محل سکونت، دانشجویان مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته می توانند نسبت به ثبت درخواست از راه سامانه سجاد اقدام نمایند.
وی اضافه کرد: طبق زمان بندی اعلام شده، دانشگاه های مبدا از ۲ تا ۸ اسفندماه فرصت دارند نسبت به بررسی درخواست ها اقدام و از ۹ تا ۱۴ اسفند ماه هم دانشگاه های مقصد درخواست های موافقت شده توسط دانشگاه مبدا را بررسی می کنند.
دکتر نوزری تصریح کرد: دانشجویان می توانند با کد پیگیری دریافت شده از سامانه سجاد نتیجه درخواست خویش را از راه این سامانه پیگیری کنند بنابراین از رجوع حضوری به دانشگاه ها و سازمان با عنایت به شرایط موجود و تاکید مقامات بهداشتی بر کاستن تجمع و رفت و آمدها، اجتناب کنند.
به گزارش روابط عمومی سازمان امور دانشجویان، دانشجویان متقاضی ثبت نام در طرح میهمانی دروس عملی می توانند با رفتن به آدرس https: //portal.saorg.ir/ اقدام نمایند.1399/11/26
23:03:52
0.0 / 5
1394
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
دانلود عکس