برای توسعه خود؛

تلگرام یك میلیارد دلار اوراق قرضه واگذار می كند

تلگرام یك میلیارد دلار اوراق قرضه واگذار می كند

به گزارش دانلود عکس روزنامه کامرسانت روسیه در خبری اعلام نمود پیام رسان تلگرام در نظر دارد یک میلیارد دلار اوراق قرضه خویش را به سرمایه گذاران منتخب بفروشد و از این طریق سبب جذب سرمایه برای توسعه شرکت شود.به گزارش دانلود عکس به نقل از مهر به نقل از اسپوتنیک، روزنامه کامرسانت روسیه در خبری اعلام نمود پیام رسان تلگرام در نظر دارد یک میلیارد دلار اوراق قرضه خویش را به سرمایه گذاران منتخب بفروشد و از این طریق سبب جذب سرمایه برای توسعه شرکت شود.
در این گزارش آمده است که گروه تلگرام این اوراق را به گروه کوچکی از سرمایه گذاران منتخب از روسیه، اروپا، آسیا و خاورمیانه خواهد فروخت و آمریکایی ها را از این دایره بیرون نگاه خواهد داشت.
طبق گزارش کامرسانت، مسائل پولی یکی از معضلات قدیمی تلگرام بوده است و این شبکه اجتماعی برای بازگشت به پروژه بلاکچین خود که «تون» نام گذاری شده بود، نیازمند دریافت پول از سرمایه گذاران و بازگشت این پول در آینده به آنها می باشد.
سرمایه گذاران روس پیشنهادهایی را از تلگرام دریافت کرده اند. یک منبع مطلع می گوید کمترین رقم پیشنهادی برای خرید اوراق تلگرام ۵۰ میلیون دلار بوده است اما این توانایی وجود دارد که این مبلغ به ۱۰ میلیون دلار کاهش داده شود.
این اوراق ۵ ساله هستند و نرخ سود سالانه آنها هم بین ۷ تا ۸ درصد خواهد بود. دارندگان این اوراق می توانند بدهی شرکت به خویش را به سهام تبدیل کنند که در این صورت به آنها ۱۰ درصد تخفیف داده خواهد شد.


منبع:

1399/12/02
23:44:32
0.0 / 5
1201
تگهای خبر: خرید , شركت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
دانلود عکس