آخرین مهلت ثبت نام در مسابقات دانشجویی قهرمانی مدیریت پروژه

آخرین مهلت ثبت نام در مسابقات دانشجویی قهرمانی مدیریت پروژه

ثبت نام در سومین دوره مسابقه ملی قهرمانی مدیریت پروژه در ایران شروع شده و تا هفتم اسفند ادامه خواهد داشت.


به گزارش ایسنا، مسابقه قهرمانی مدیریت پروژه (Project Management Championship) یک مسابقه سه مرحله ای برای دانشجویان درحال تحصیل و زیر ۳۵ سال بوده که هدف آن، افزایش مشارکت دانشجویان در زمینه مدیریت پروژه، افزایش علاقه به مدیریت حرفه ای پروژه در سطح ملی و بین المللی و همین طور پیشبرد گفتگو و اشتراک دانش بین دانشگاه و صنعت است.
ثبت نام در مسابقه ملی قهرمانی مدیریت پروژه از ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ بوسیله لینک yc.ipma.ir/pmc۲۰۲۱ شروع شده و تا ۷ اسفند نیز ادامه خواهد داشت.
داوطلبان در اولین مرحله این مسابقه، باید به ۱۰۰ سوال مدیریت پروژه به زبان انگلیسی در قالب گروه های سه یا چهار نفره ذیل پرچم دانشگاه خود پاسخ دهند و ۶ تیم دارای بیشترین امتیاز به مرحله فینال ملی راه پیدا می کنند. در مرحله فینال ملی نیز یک چالش واقعی در حوزه مدیریت پروژه به شرکت کنندگان ارائه می شود و آنها باید با مشورت با یکدیگر بهترین راهکارها را در مدت زمان چهار ساعت ارایه کنند. پاسخ های هر ۶ تیم توسط هیئت داوران متشکل از صنعت و دانشگاه بررسی شده و بهترین پاسخ بعنوان برنده فینال ملی ایران معرفی می شود.
تیم فینالیست ایران همچون سالهای قبل جهت حضور در مسابقات منطقه ای (قاره آسیا) PMC به International Young Crew معرفی خواهد شد. در مرحله منطقه ای، تیم های فینالیست کشورهای آسیایی برای حل یک چالش واقعی از صنعت مدیریت پروژه در دو روز به رقابت می پردازند و برنده این مرحله فینالیست آسیا خواهد بود.1399/12/04
13:43:37
0.0 / 5
1073
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه , شركت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
دانلود عکس